ISBN:9788379854004

Rzeźnik. Trylogia Detektyw Max Wolf. Tom 2

Autor: Tony Parsons

Wydawnictwo: Wydawnictwo Albatros

Stron: 320

Opłacalność: 4.34 zł/100 stron

Oszczędzasz: 52%

Druga część trylogii z detektywem Maxem Wolfe’em. Doskonały i zaskakująco okrutny kryminał autora „Krwawej wyliczanki”.

Zamordowana rodzina, umierający seryjny zabójca i porwane dziecko. Detektyw Max Wolfe ściga bezlitosnego sprawcę, który przemierza Londyn w poszukiwaniu schronienia. Nie od razu okazuje się, że nawet z pozoru najszczęśliwsza rodzina potrafi skrywać mroczne sekrety, za które ktoś jest gotów zabić…

Zwłoki zamożnej rodziny odkryto w Nowy Rok w północnym Londynie na jednym ze strzeżonych osiedli. Bestialsko zamordowani zostali prawie wszyscy jej członkowie, rodzice i dwoje nastoletnich dzieci. Nie znaleziono jedynie ciała najmłodszego, kilkuletniego chłopca. Dziecko zniknęło. Narzędzie zbrodni – pistolet do ogłuszania bydła przed ubojem – prowadzi Wolfe’a do zakurzonej sali Muzeum Zbrodni Scotland Yardu. Wszystko wskazuje na to, że mordercą musi być człowiek, którego przed trzydziestu laty policja nazwała Rzeźnikiem. Ale rzeźnik odsiedział już wyrok w więzieniu, a dzisiaj jest stary i umierający. Czy to możliwe, by znów zaczął zabijać? Czy morderstwo tej niewinnej rodziny było bezmyślną masakrą ze strony szalonego psychopaty, groteskowym hołdem naśladowcy dla swego mistrza czy próbą wrobienia w morderstwo umierającego mężczyzny? Sprawa jest tym trudniejsza, że chodzi nie tylko o ukaranie sprawcy, ale i odnalezienie dziecka, które być może jeszcze żyje. Max wie, że czasu jest niewiele. Musi jak najszybciej odnaleźć zaginionego chłopca i powstrzymać mordercę, zanim ten zniszczy życie kolejnej niewinnej rodzinie lub zapuka do jego własnych drzwi. W toku śledztwa wychodzą na jaw mroczne sekrety, które sprawiają, że rozwiązanie zagadki nie jest tak oczywiste jak to się początkowo wydawało.

 

„Napisana zarazem z niesamowitą prostotą i wnikliwością. Ta powieść odpowiada na pytanie, dlaczego Tony Parsons znajduje się w gronie najlepszych brytyjskich autorów kryminałów”

Geoffrey Wansell, „Daily Mail”

Najlepsza cena: Virtualo
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.12 zł

Znaleziono 14 ofert ebooków od 13.90 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
13.90 zł virtualo.pl
mobi epub
23.12 zł ibuk.pl
mobi epub
od 20.81 zł
(dla stałych klientów)
23.12 zł ebookpoint.pl
mobi epub
23.99 zł vagabook.pl
mobi epub
24.66 zł ebuczek.pl
mobi epub
25.44 zł gandalf.com.pl
mobi epub
25.72 zł swiatebookow.pl
mobi epub
26.50 zł swiatksiazki.pl
mobi epub
  17.34 zł
w programie Nexto Premium
26.88 zł nexto.pl
mobi epub
28.90 zł empik.pl
mobi epub
28.90 zł woblink.pl
mobi epub
28.90 zł litres.pl
mobi epub
28.90 zł publio.pl
mobi
26.00 zł zinamon.pl
epub
26.00 zł zinamon.pl

Tony Parsons - inne e-booki

E-booki podobne do "Rzeźnik"