ISBN:9788380494848

O dobrym jedzeniu. Opowieści z pola, ogrodu i lasu

Autor: Agata Michalak

Wydawnictwo: Czarne

Stron: 216

Opłacalność: 12.12 zł/100 stron

Oszczędzasz: 23%

Znalazła ich wśród pól, ogrodów i lasów – pasjonatów, którzy wciąż wierzą, że jedzenie jest, powinno być, czymś naprawdę wartościowym. Z uporem poświęcają się ekologicznym, zdrowym uprawom, wbrew konkurencyjnym cenom sztucznych warzyw z supermarketów.

Soczysty, dojrzały pomidor w środku lata czy jego blady cień z holenderskiej uprawy całorocznej? Oto pytanie, które zadaje sobie coraz więcej Polaków.

Gdy po latach niedoborów zachłysnęliśmy się bogactwem towarów na sklepowych półkach, z zachwytu zapomnieliśmy o tym, co rodzime, dobre i zdrowe. Dopiero niedawno przestały nam wystarczać warzywa z marketów. Ale żeby na rynek znów trafiła wartościowa żywność, potrzebni są ludzie, którzy ją wyprodukują. I o nich opowiada ta książka. Bohaterowie Agaty Michalak to zapaleńcy, którzy często porwali się – dosłownie – z motyką na słońce. Ich determinacja trafiła jednak na podatny grunt. Choć dla wielu Polaków cena wciąż jest czynnikiem decydującym, coraz częściej kupujemy mniej, ale za to lepiej. Chcemy wiedzieć, co jemy, jaką drogę przebyły produkty, które trafiają na nasz stół, a cena za ekologiczną żywność jest łatwiejsza do zaakceptowania, gdy mamy świadomość, że za nią stoi ciężka praca i szacunek dla przyrody. Tak do tego, co robią, podchodzą bohaterowie Michalak: z bezwzględną uczciwością i wielkim przekonaniem, że jedzenie to coś naprawdę wartościowego.

Najlepsza cena: eBookpoint
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.18 zł

Znaleziono 10 ofert ebooków od 26.17 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
od 23.55 zł
(dla stałych klientów)
26.17 zł ebookpoint.pl
mobi epub
27.12 zł inverso.pl
mobi epub
27.24 zł gandalf.com.pl
mobi epub
28.82 zł ibuk.pl
mobi epub
  20.34 zł
w programie Nexto Premium
31.53 zł nexto.pl
mobi epub
31.53 zł publio.pl
mobi epub
33.90 zł virtualo.pl
mobi epub
33.90 zł empik.pl
mobi epub
od 6.99 zł
(w abonamencie)
33.90 zł legimi.com
mobi epub
33.90 zł woblink.pl

E-booki podobne do "O dobrym jedzeniu"