ISBN:9788380531482

Diabelska gra

Autor: Angela Marsons

Wydawnictwo: Burda

Opłacalność: 5.42 zł/100 stron

Wschodząca gwiazda brytyjskiego kryminału powraca z powieścią, która wciągnie fanów Rachel Abbott, Val McDermid i Marka Billinghama.

Gwałciciel pada ofiarą brutalnej napaści, w wyniku której zostaje okaleczony. Sprawą zajmuje się się detektyw Kim Stone i jej ludzi. Gdy tajemniczy mściciel dokonuje kolejnych mordów, szybko staje się jasne, że chodzi o coś znacznie więcej…

Im większe zło, tym bardziej niebezpieczna gra...

Śledztwo nabiera tempa, liczba ofiar rośnie, a na celowniku groźnego przestępcy znajduje się również detektyw Stone. Socjopata prowadzący własny przerażający eksperyment zna wszystkie słabości Kim i zamierza to wykorzystać. W tym niebezpiecznym starciu dzielna detektyw na każdym kroku ociera się o śmierć, a wobec rosnącej liczby ofiar szaleńca zmuszona jest podjąć działania radykalniejsze niż kiedykolwiek. Tym razem sprawa ma charakter osobisty. Czy uda jej się powstrzymać zabójcę i samej ujść z życiem?

Diabelska gra to druga powieść kryminalna bestsellerowej autorki Niemego krzyku

 

Opinie czytelników:

„Angeli Marsons znów się udało! Diabelska gra to rewelacyjna, wciągająca powieść – przeczytałem ją  jednym tchem. Kim Stone szybko stała się jednym z moich ulubionych detektywów. W drugiej powieści z cyklu jest jeszcze większą twardzielką – a ja, po skończonej lekturze, znów siedziałam w kąciku, marząc o filiżance herbaty!”

Reading Room with a View

„Nie wiem, jak wyrazić zachwyt tą książką... Jeden z najlepszych debiutów kryminalnych 2015 roku, a może nawet dziesięciolecia... Diabelska gra to lektura obowiązkowa, prawdopodobnie jedna z najlepszych książek, jakie przeczytam w tym roku”.

Book Addict Shaun

„Niemy krzyk (tom 1) był znakomity. Diabelska gra (tom 2) jest WYJĄTKOWA. Obecny system oceniania nie jest dostosowany do książek tego kalibru. Daję jej 6 punktów na 5”. Little Bookness Lane

Diabelska gra to inteligentna książka o wartkiej akcji, zabierająca czytelnika w podróż do najmroczniejszych zakątków społeczeństwa. Jest pełna napięcia i skrzy się dowcipem. Zaś detektyw inspektor Kim Stone jest najbardziej fascynującą postacią, jaka pojawiła się od czasu, kiedy Val McDermid dała nam Tony’ego Hilla. Nie ma się nad czym zastanawiać. Przeczytajcie Diabelską grę. Nie pożałujecie”.

Mark Edwards

Diabelska gra to niesamowicie mroczna, mrożąca krew w żyłach lektura... Jestem wielkim fanem detektyw inspektor Kim Stone i polecam ten cykl z całego serca”.

By the Letter Book Reviews

„Angela Marsons po raz kolejny napisała pięciogwiazdkową powieść kryminalną. Bardzo podobał mi się Niemy krzyk…  a Diabelska gra jest co najmniej równie dobra jak pierwszy tom, a może nawet lepsza – żałuję, że nie mogę dać jej więcej punktów niż 5 na 5”.

Angela Marsons odkryła w sobie miłość do pisania już w szkole podstawowej. Przez lata spisywała historie, które rodziły się w jej głowie, i… chowała je do szuflady. Ulegając namowom swojej drugiej połowy, zaczęła brać udział w konkursach na opowiadanie organizowanych przez czasopismo „Writer’s News”. Została laureatką jednego z nich, a trzy razy otrzymała nominację do nagrody. Skorzystała z programu Amazon KDP, aby opublikować pierwsze dwie książki, a później skoncentrowała się na swojej prawdziwej pasji – literaturze kryminalnej.

Wyślemy Ci maila, gdy książka pojawi sie w sprzedaży

Brak ofert. Niedługo mogą się pojawić, zajrzyj tutaj za jakiś czas

Angela Marsons - inne e-booki

E-booki podobne do "Diabelska gra "