ISBN:9788380627475

Wezwanie do walki

Autor: David Weber

Seria wydawnicza: Kroniki Manticore, część 2.

Wydawnictwo: REBIS

Opłacalność: 7.19 zł/100 stron

Kroniki Manticore to najnowszy cykl powieści autorstwa D. Webera i T. Zahna, których akcja toczy się w realiach świata Honor Harrington. Wydarzenia przedstawione w powieściach poprzedzają erę słynnej bohaterki. Wezwanie do walki to druga część serii.

Sytuacja staje się coraz bardziej napięta - Manticore zagrożone jest inwazją. RMN, systematycznie osłabiana przez różne polityczne frakcje, będzie musiała zmierzyć się z niebezpiecznym i zdeterminowanym najeźdźcą. Na szczęście RMN ma w swoich szeregach oficera, który potrafi zaskoczyć nie tylko przełożonych, ale także wroga.

Porucznik Travis Uriah Long uwielbia zasady i regulaminy, ale ma też przy tym rzadką umiejętność wykraczania poza nie i niestandardowego myślenia. Jest jednak jedna reguła, której oficer Royal Manticoran Navy nigdy nie złamie – oddana służba Gwiezdnemu Królestwu, bez względu na konsekwencje.

Jak zwykle świetnie skonstruowana akcja stopniowo potęguje napięcie, zmierzając do wybuchowego crescendo. Autorzy umiejętnie balansują między technologicznymi szczegółami kosmicznych walk i ludzkim wymiarem wojny. - „Publishers Weekly”

Wyślemy Ci maila, gdy książka pojawi sie w sprzedaży

Brak ofert. Niedługo mogą się pojawić, zajrzyj tutaj za jakiś czas

David Weber - inne e-booki

Kroniki Manticore - inne książki z cyklu:

E-booki podobne do "Wezwanie do walki"