ISBN:9788380974548

Pamiętnik Christophera. Duchy Dollangagerów

Autor: Virginia C. Andrews

Seria wydawnicza: Rodzina Dollangangerów

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Stron: 368

Opłacalność: 6.2 zł/100 stron

Oszczędzasz: 18%

„Pamiętnik Christophera: Duchy Dollangagerów” to druga część nowej trylogii bestsellerowej autorki Virginii C. Andrews. Powieść przedstawia dalsze losy rodziny Dollangangerów znanych czytelnikom m.in. z „Kwiatów na poddaszu” – najsłynniejszej książki tej pisarki.

Jak się okazuje „Kwiaty na poddaszu” nie ujawniły wszystkich sekretów Foxworth Hall… Oto kontynuacja intrygującej historii pełnej mrocznych rodzinnych tajemnic.

Tym razem główną rolę w opowieści odgrywa odnaleziony w ruinach posiadłości Foxworth Hall dziennik Christophera Dollangangera. Tajemniczy zeszyt ma dziwny wpływ na rzeczywistość – jak gdyby duch dzieci uwięzionych niegdyś w Foxworth Hall prześladował kolejne pokolenia. Nie przypadkiem przebudowy spalonego domostwa podjął się ojciec Kristin Masterwood, której przedwcześnie zmarła matka była daleką krewną Foxworthów.

Kristin zdradza sekret pamiętnika swojemu chłopakowi. Ten zaś proponuje jej wspólne czytanie dziennika na poddaszu, które uprzednio upodobnili do dawnego strychu Dollangangerów będącego więzieniem dla zamkniętych tam dzieci.

Od tej pory wydarzenia rozgrywają się dwutorowo - – z jednej strony ojciec Kristin z zapałem realizuje plany tajemniczego inwestora, który buduje nowoczesną posiadłość na miejscu dwukrotnie spalonego Foxworth Hall. Z drugiej strony dwójka młodych ludzi w sugestywnej scenerii poddasza coraz mocniej przeżywa tragiczne wydarzenia opisane w dzienniku. I stopniowo, nieświadomie, odgrywają historię, w której na plan pierwszy zaczyna wysuwać się wątek zakazanego uczucia i budzącej się seksualności. Życie młodych ludzi coraz bardziej przenika niepokojąca atmosfera. Co zwycięży w tej dziwnej grze – obsesja przeszłości czy energia przyszłości? Rodzinna klątwa czy nowe życie? 

Fenomen popularności V.C. Andrews trwa nieustannie od czasu wydania „Kwiatów na poddaszu”. Książki autorki, tworzące prawie dwadzieścia bestsellerowych serii, osiągnęły łączny nakład ponad 106 milionów egzemplarzy i zostały przetłumaczone na dwadzieścia dwa języki.

„Pamiętnik Christophera: Duchy Dollangagerów” to drugi tom trylogii „Secret Brother”. Część trzecia zostanie wydana w czerwcu 2016. Również kolejne powieści autorki ukażą się wkrótce nakładem Prószyński i S-ka.

Najlepsza cena: eBookpoint
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.15 zł

Znaleziono 12 ofert ebooków od 22.83 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
od 20.55 zł
(dla stałych klientów)
22.83 zł ebookpoint.pl
mobi epub
23.33 zł gandalf.com.pl
mobi epub
23.80 zł litres.pl
mobi epub
25.20 zł swiatebookow.pl
mobi epub
25.50 zł swiatksiazki.pl
mobi epub
28.00 zł empik.pl
mobi epub
  16.80 zł
w programie Nexto Premium
28.00 zł nexto.pl
mobi epub
28.00 zł ibuk.pl
mobi epub
28.00 zł publio.pl
mobi epub
28.00 zł virtualo.pl
mobi
25.20 zł zinamon.pl
epub
25.20 zł zinamon.pl
epub
29.99 zł
(z kodem prom.)
29.99 zł woblink.pl

Virginia C. Andrews - inne e-booki

Rodzina Dollangangerów - inne książki z cyklu:

E-booki podobne do "Pamiętnik Christophera. Duchy Dollangagerów"