ISBN:9788380975477

Jeszcze czego !

Autor: Paulina Młynarska

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Stron: 272

Opłacalność: 7 zł/100 stron

Oszczędzasz: 30%

Lektura o kobietach i mężczyznach, oraz łączących ich relacjach. Napisana z werwą i entuzjazmem, odważna i pełna humory książka zachęcająca wszystkie kobiety, by zaczęły żyć tak jak chcą, odrzucając okowy przypisanych im stereotypowych ról.

To opowieść o wyśrubowanych do granic możliwości oczekiwaniach wobec nas – kobiet, i o naszych prawdziwych pragnieniach. O tym, że dla wielu z nas lepiej by było nigdy nie spotkać swojego „księcia z bajki”, i wreszcie o niełatwej umiejętności trzaskania drzwiami.

Też masz czasami wrażenie, że mimo pozorów równouprawnienia, ten świat tak na prawdę  nadal jest urządzony przez facetów i dla facetów? Też masz dosyć wmawiania Ci, że żądając dla siebie prawdziwie równego traktowania, prosisz o zbyt wiele? Masz czasami ochotę rzucić wszystko i wyjść, ale boisz się, że nie potrafisz samodzielnie stawić czoła życiu? Jeśli tak, ta książka jest właśnie dla Ciebie.

Paulina Młynarska po raz kolejny, nie bacząc na osobiste ryzyko, wpuszcza nas do swojego życia. Opowiada wstrząsające historie bohaterek programu „Miasto kobiet” i oddaje głos swoim czytelniczkom. Książka napisana z lekkością i dowcipem, ale też przedstawiająca brutalne fakty i poważne przemyślenia. Wszystko po to, aby przekonać Cię, że masz prawo żyć tak, jak chcesz. Choć wszyscy dookoła Ciebie zdają się mówić: Jeszcze czego!


Paulina Młynarska (ur. 1970) – dziennikarka, producentka radiowa i telewizyjna, związana z rynkiem polskim i francuskim. Felietonistka, blogerka, autorka scenariuszy i książek, znana z ciętego języka, własnego zdania i odważnego podejścia do tematów tabu. Przez ponad  dekadę na antenie TVN Style współprowadziła talk-show „Miasto kobiet”. Obecnie tworzy program „Lustro” w Onet.pl, redaguje debaty dla miesięcznika „Sens”, pisze felietony dla miesięcznika „Grazia”, prowadzi autorskie warsztaty samorozwoju „Miejsce Mocy”. Możemy ją także usłyszeć w radiu Kolor, gdzie animuje autorską audycję „#kochaniekocha”. Feministka, narciarka i podróżniczka. Matka dorosłej córki. Mieszka w Kościelisku, gdzie przyjmuje gości, smaży konfitury i pisze książki.

Najlepsza cena: Inverso
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.15 zł

Znaleziono 12 ofert ebooków od 19.04 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
19.04 zł inverso.pl
mobi epub
od 18.99 zł
(dla stałych klientów)
21.10 zł ebookpoint.pl
mobi epub
22.92 zł gandalf.com.pl
mobi epub
24.50 zł swiatksiazki.pl
mobi epub
25.02 zł ibuk.pl
mobi epub
25.29 zł publio.pl
mobi epub
  16.32 zł
w programie Nexto Premium
25.30 zł nexto.pl
mobi epub
27.20 zł empik.pl
mobi epub
od 6.99 zł
(w abonamencie)
27.20 zł legimi.com
mobi epub
27.20 zł woblink.pl
mobi epub
27.20 zł virtualo.pl
mobi epub
27.20 zł litres.pl

Paulina Młynarska - inne e-booki

E-booki podobne do "Jeszcze czego !"