ISBN:9788381696166

I niech zginę

Autor: Sarah Pinborough

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Oszczędzasz: 29%

Lisa, która dzieli swój czas między najlepszą przyjaciółkę a dorastającą córkę, poznaje w pracy przystojnego klienta i za jego sprawą przypomina sobie o dawno porzuconych marzeniach o byciu szczęśliwą i kochaną. Ale kiedy jej córka ratuje tonącego w rzece chłopczyka i staje się miejscową sensacją, życie Lisy rozpada się bezpowrotnie. Wszyscy odwracają się od niej, nikt nie wierzy w jej niewinność i tylko ona wie, że to zemsta kogoś, kto chce, by Lisa i jej córka cierpiały. Dlaczego? Bo pewnych umów nie wolno łamać…
„I niech zginę” to naszpikowany niespodziankami i zwrotami akcji thriller, odsłaniający mroczną stronę życia kobiet, które z pozoru wydają się zwyczajne i niegroźne.

„Krytycy szukają dobrze napisanych, oryginalnych tekstów. Sarah Pinborough spełnia te kryteria. Pisze z pasją, tworzy wyraziste postaci pełne subtelnych niuansów i ma rękę do wyczarowywania niespodziewanego. «I niech zginę» opisuje trzy interesujące kobiety i paru okropnych mężczyzn. Powiedzieć więcej oznaczałoby wyjawić intrygę” – „The Times"

„Umiejętności narracyjne autorki są równie niezawodne, jak zawsze” – „Guardian"

„Gdy ogłuszy was wyjaśnienie pierwszej zagadki, będziecie mieli szczęście, jeśli uda się wam nie zarwać nocy z tą książką… i jeśli zdołacie po niej zasnąć” – „Independent”

„Sarah Pinborough stanie się waszą nową obsesją” – Harlan Coben, amerykański pisarz, autor powieści kryminalnych

O Autorze:
Sarah Pinborough jest uznaną autorką powieści dla dorosłych i nastolatków. Jej ostatnia książka – „Co kryją jej oczy” – została nominowana do tytułu kryminału i thrillera roku British Book Awards, trafiła też na szczyt listy bestsellerów „Sunday Times”. Pisarka jest także autorką scenariuszy dla BBC, aktualnie pracuje nad kilkoma oryginalnymi projektami telewizyjnymi.

Najlepsza cena: Inverso
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.17 zł

Znaleziono 11 ofert ebooków od 22.49 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
22.49 zł inverso.pl
mobi epub
od 22.24 zł
(dla stałych klientów)
24.71 zł ebookpoint.pl
mobi epub
26.58 zł gandalf.com.pl
mobi epub
27.12 zł woblink.pl
mobi epub
27.90 zł virtualo.pl
mobi epub
28.90 zł empik.pl
mobi epub
29.00 zł swiatksiazki.pl
mobi epub
29.35 zł ibuk.pl
mobi epub
29.66 zł publio.pl
mobi epub
  19.14 zł
w programie Nexto Premium
29.67 zł nexto.pl
mobi epub
od 6.99 zł
(w abonamencie)
31.90 zł legimi.com

Sarah Pinborough - inne e-booki

E-booki podobne do "I niech zginę"