Budżet - praktyczny poradnik dla małych przedsiębiorstw

Autor: Danuta Młodzikowska, Björn Lundén

Wydawnictwo: BL Info Polska

Oszczędzasz: 19%

Bez dobrego budżetu trudno jest sprawować kontrolę nad finansami firmy. Dobry budżet to taki, który możliwie najbardziej precyzyjnie oddaje możliwości i zagrożenia rysujące się przed firmą w przyszłym okresie. Musi on być oparty na realistycznych podstawach, a jego opracowanie nie może pochłaniać zbyt dużo czasu i energii - wtedy będzie efektywnym narzędziem wspomagającym skuteczne zarządzanie działalnością firmy.

BUDŻET to poradnik, który nauczy Cię, jak krok po kroku przygotować najważniejsze budżety - budżet przychodów i kosztów, budżet środków pieniężnych, budżet bilansów oraz budżet inwestycyjny. Dobrze zrobiony budżet pomoże Ci efektywnie zarządzać działalnością firmy i sprawować kontrolę nad finansami. Dzięki temu unikniesz załamań płynności finansowej oraz nieopłacalnych projektów biznesowych. Dowiesz się także, jak obliczać kluczowe wskaźniki finansowe wskazujące mocne i słabe strony przedsiębiorstwa.

Książka jest napisana w prosty sposób, zrozumiały także dla osób, które wcześniej nie miały zbyt wiele styczności z finansami. Poza tym zawiera wiele praktycznych przykładów ułatwiających zrozumienie trudniejszych zagadnień.

Najlepsza cena: Świat Ebooków
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.19 zł

Znaleziono 5 ofert ebooków od 28,93

Formaty Cena Księgarnia
pdf
28,93 zł swiatebookow.pl
pdf
30,45 zł legimi.com
pdf
  18,27 zł
w programie Nexto Premium
30,45 zł nexto.pl
pdf
35,67 zł publio.pl
pdf
35,67 zł virtualo.pl

E-booki podobne do "Budżet - praktyczny poradnik dla małych przedsiębiorstw"