Budżet - praktyczny poradnik dla małych przedsiębiorstw

Autor: Danuta Młodzikowska, Björn Lundén

Wydawnictwo: BL Info Polska

Oszczędzasz: 35%

Bez dobrego budżetu trudno jest sprawować kontrolę nad finansami firmy. Dobry budżet to taki, który możliwie najbardziej precyzyjnie oddaje możliwości i zagrożenia rysujące się przed firmą w przyszłym okresie. Musi on być oparty na realistycznych podstawach, a jego opracowanie nie może pochłaniać zbyt dużo czasu i energii - wtedy będzie efektywnym narzędziem wspomagającym skuteczne zarządzanie działalnością firmy.

BUDŻET to poradnik, który nauczy Cię, jak krok po kroku przygotować najważniejsze budżety - budżet przychodów i kosztów, budżet środków pieniężnych, budżet bilansów oraz budżet inwestycyjny. Dobrze zrobiony budżet pomoże Ci efektywnie zarządzać działalnością firmy i sprawować kontrolę nad finansami. Dzięki temu unikniesz załamań płynności finansowej oraz nieopłacalnych projektów biznesowych. Dowiesz się także, jak obliczać kluczowe wskaźniki finansowe wskazujące mocne i słabe strony przedsiębiorstwa.

Książka jest napisana w prosty sposób, zrozumiały także dla osób, które wcześniej nie miały zbyt wiele styczności z finansami. Poza tym zawiera wiele praktycznych przykładów ułatwiających zrozumienie trudniejszych zagadnień.

Najlepsza cena: IBUK
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.19 zł

Znaleziono 11 ofert ebooków od 23,19

Formaty Cena Księgarnia
pdf
23,19 zł ibuk.pl
pdf
24,19 zł gandalf.com.pl
pdf
od 25,69 zł
(dla stałych klientów)
28,54 zł ebookpoint.pl
pdf
32,10 zł ravelo.pl
pdf
32,10 zł swiatebookow.pl
pdf
32,10 zł zinamon.pl
pdf
  21,40 zł
w programie Nexto Premium
33,89 zł nexto.pl
pdf
25,67 zł
(z kodem prom.)
35,67 zł woblink.pl
pdf
35,67 zł legimi.com
pdf
35,67 zł virtualo.pl
pdf
35,67 zł publio.pl

E-booki podobne do "Budżet - praktyczny poradnik dla małych przedsiębiorstw"