Dyktator

Autor: Mariusz Zielke

Wydawnictwo: Książki z kluczem

Oszczędzasz: 45%

Tak mocnej powieści o polskich elitach jeszcze nie było!

Prezes partii rządzącej jest już zmęczony nieustającym pasmem wyborczych zwycięstw. W skromnym domu na warszawskich peryferiach, u boku ukochanego kota, zmęczony, samotny i osaczony wspomina wzloty i upadki.

„Dyktator” to pełna spisków i intryg, na przemian zabawna i przerażająca historia o tym, do czego prowadzi szerzenie nienawiści i kult jednostki. Powieść została zamówiona przez wydawcę, który zalecał, by promowała sukcesy polskiego rządu. Autorowi wyszło coś innego i powieść trzeba było opublikować poza oficjalnym rynkiem wydawniczym.

O autorze:

Mariusz Zielke jest byłym dziennikarzem śledczym, trzykrotnie nominowanym do najważniejszej polskiej nagrody dziennikarskiej Grand Press i jej zdobywcą w 2005 r. Od ośmiu lat bezrobotny, z wilczym biletem w mediach. Pisze obiektywnie, odważnie i krytycznie o każdej władzy. Autor 10 powieści wydanych przez renomowane oficyny, takie jak Czarna Owca czy Muza.

„Nie popieram żadnej partii politycznej, jestem niezależny, nikt mnie nie finansuje i zawsze piszę uczciwie. Przez lata krytykowałem kolejno działania rządów SLD, PiS, PO. Zawsze stoję po stronie obywatela. Nigdy nie przegrałem procesu sądowego, nie miałem wpadek dziennikarskich, wielokrotnie nieskutecznie mnie straszono i próbowano skorumpować.”

Najlepsza cena: Publio
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.19 zł

Znaleziono 8 ofert ebooków od 19,19

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
19,19 zł publio.pl
mobi epub
24,92 zł gandalf.com.pl
mobi epub
od 22,79 zł
(dla stałych klientów)
25,32 zł ebookpoint.pl
mobi epub
  17,87 zł
w programie Nexto Premium
28,30 zł nexto.pl
mobi epub
28,30 zł swiatebookow.pl
mobi epub
29,79 zł legimi.com
mobi epub
34,90 zł virtualo.pl
mobi
26,80 zł zinamon.pl
epub
26,80 zł zinamon.pl

Mariusz Zielke - inne e-booki

E-booki podobne do "Dyktator"