Drugie życie Anny

Autor: Bartosz Libuda

Wydawnictwo: E-bookowo

Oszczędzasz: 35%

Pieniądze. Wiara i wątpliwości. Miłość i zdrada. Dziennikarz Kamil Srokacz prowadzi prywatne śledztwo dotyczące drugiego życia swojej zmarłej żony. Historia o tym, że stabilizacja jest kruchą iluzją. Wystarczy przypadek, aby nasz świat przewrócił się do góry nogami.

Tradycyjnej konstrukcji powieści towarzyszy wielotorowa narracja: trzecioosobowy opowiadacz oddaje głos bohaterom, którzy subiektywnie, często stronniczo lub złośliwie oceniają siebie, innych oraz same wydarzenia. Poruszamy się po cienkiej linii pomiędzy dramatem a komedią.

Drugie życie Anny to powieść raczej dla dorosłych, to jest dla tych wszystkich, którzy w literaturze szukają odpowiedzi na najważniejsze pytania, takie jak kim jestem, czego chcę, co jest dla mnie ważne, w jakim stopniu kontroluję mój byt, a w jakim on sprawuje władzę nade mną?

Pisząc Drugie życie Anny chciałem, aby powieść ta była po trosze jak lustro, w którym Czytelnik może się przejrzeć, i po trosze jak drzwi, za które można zajrzeć, aby podpatrywać innych, kiedy nikt nie patrzy. Zapraszam to Drugiego życia Anny.

Bartosz Libuda ukończył edytorstwo na Uniwersytecie Gdańskim i Służbę Zagraniczną w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Jest doświadczonym dziennikarzem, tłumaczem i redaktorem. Publikował między innymi w "Toposie", "Kwartalniku Wyspa" i "Nowej Fantastyce". Interesuje się współczesną psychologią, lingwistyką, polityką i ekonomią. Pisanie traktuje jako pasję i próbę eksploracji ludzkiej psychiki w sytuacjach nietypowych lub skrajnych. Uważa, że lektura dobrej książki powinna być dla czytelnika jednocześnie przyjemnością i przygodą. Tak też stara się pisać.

Najlepsza cena: Zinamon
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.12 zł

Znaleziono 11 ofert ebooków od 6,40

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
8,91 zł ravelo.pl
mobi epub
od 8,29 zł
(dla stałych klientów)
9,21 zł ebookpoint.pl
mobi epub
  5,94 zł
w programie Nexto Premium
9,40 zł nexto.pl
mobi epub
9,41 zł ibuk.pl
mobi epub
9,90 zł woblink.pl
mobi epub
9,90 zł publio.pl
mobi epub
11,71 zł gandalf.com.pl
mobi epub
11,89 zł empik.pl
mobi epub
14,00 zł virtualo.pl
mobi epub
od 6,99 zł
(w abonamencie)
14,00 zł legimi.com
mobi
6,40 zł zinamon.pl
epub
6,40 zł zinamon.pl

Bartosz Libuda - inne e-booki

E-booki podobne do "Drugie życie Anny"