ISBN:9788394444105

Biedroneczka Klara

Autor: Justyna Piecyk

Wydawnictwo: Wymownia

Stron: 6

Opłacalność: 13.5 zł/100 stron

Proponowana Państwu opowieść należy do bajek mądrych, bajek pozwalających najmłodszym bez lęku spoglądać w przyszłość nawet, jeśli przyszłość ta miałaby nie być łatwa.

„Biedroneczka Klara” to bajka o przyjaźni i miłości, bez których trudno wyobrazić sobie szczęśliwe życie. To również bajka o tym, iż należy zachowywać nadzieję nawet wówczas, gdy problemy staną się tak wielkie, że nawet ci, którzy nas kochają i się z nami przyjaźnią, nie są w stanie nam pomóc. Opowieść o małej biedronce pozwala dziecku przekonać się, że świat jest miejscem dobrym, jest miejscem, w którym nawet ogromne problemy mogą znaleźć dla siebie rozwiązanie wówczas, kiedy najmniej się tego spodziewamy.

Tytułowa biedronka, otoczona miłością rodziców i troską przyjaciół, musi zmierzyć się z dużą trudnością – chorobą, którą trudno jest wyleczyć. Uzdrowić może ją jedynie cud – odnalezienie drugiej biedroneczki takiej samej, jak ona. Nie są w stanie uzdrowić jej ani rodzice ani przyjaciele ani nawet lekarze – mimo najusilniejszych starań. Cud jednak zdarza się, gdyż świat przedstawiony w „Biedroneczce Klarze” to świat cudów, które zdarzają się naprawdę również w rzeczywistym życiu, cudów, na które należy liczyć. „Biedroneczka Klara” przekazuje małemu czytelnikowi mądrość mówiącą, że wiara i nadzieja mogą uczynić dla nich cuda. Nigdy zatem nie należy się poddawać.

Najlepsza cena: Gandalf
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.12 zł

Znaleziono 7 ofert ebooków od 0.81 zł

Formaty Cena Księgarnia
pdf
0.81 zł gandalf.com.pl
pdf
0.90 zł ibuk.pl
pdf
1.00 zł virtualo.pl
pdf
od 4.95 zł
(dla stałych klientów)
5.50 zł ebookpoint.pl
pdf
5.50 zł
(z kodem prom.)
5.50 zł woblink.pl
pdf
  3.30 zł
w programie Nexto Premium
5.50 zł nexto.pl
pdf
7.30 zł zinamon.pl

Justyna Piecyk - inne e-booki

E-booki podobne do "Biedroneczka Klara"