ISBN:9788702366136

Rekrutacja

Autor: Caroline Grimwalker

Wydawnictwo: Word Audio Publishing International

Najniższa cena z poprzednich 30 dni: 24.74 zł.

Ina Farkas, znajda o pogmatwanej przeszłości, trafia do przestępczego świata, w którym dorastała jej jedyna przyjaciółka z dzieciństwa, Nevena. Jednocześnie, co dość paradoksalne, pracuje jako śledcza w policji w Malmö. Dramatyczne wydarzenie sprawia, że te dwa światy zderzają się ze sobą, a Ina ląduje w więzieniu za morderstwo.

Kobieta szybko i niespodziewanie odzyskuje jednak wolność, ale nie potrafi się tam już odnaleźć. Z jednej strony nienawidzą ją policjanci, z którymi wcześniej pracowała, z drugiej – rodzina kryminalistów, do której przedtem należała.

Kiedy wydaje się, że świat nie może już być mroczniejszy, a Ina rozważa nawet odebranie sobie życia, kobieta otrzymuje list polecony z biletem pierwszej klasy na rajską wyspę. Dostaje też nowiutki paszport i nowe nazwisko. Isabella King. Nadawcą okazuje się tajna organizacja o nazwie Trickster, do której kobieta miałaby dołączyć. Jedyny warunek jest taki, że Ina musi porzucić dotychczasowe życie i zacząć wszystko od nowa. Jeśli przyjmie ofertę, jej pierwszą misją będzie infiltracja kierownictwa szwedzkiego skrajnie prawicowego ugrupowania…

„Rekrutacja” to pierwszy tom serii „Trickster” Caroline Grimwalker, którą czytelnicy znają już z cyklu „Falochrony”. Autorka w rolach głównych obsadza zazwyczaj charyzmatyczne, silne i nieustraszone kobiety.

Najlepsza cena: eBookpoint
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.19 zł

Znaleziono 2 ofert ebooków od 35.89 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
od 32.30 zł
(dla stałych klientów)
35.89 zł ebookpoint.pl
mobi epub
39.90 zł virtualo.pl

Caroline Grimwalker - inne e-booki