Healthy and Simple with Kasia Rain

Autor: Kasia Rain

Wydawnictwo: Kaslife

Zapraszam Cię do cudownego świata zdrowego i prostego jedzenia. Jest to miejsce pełne dobrych wibracji i pasji do zdrowej i smacznej żywności.

Jeśli dopiero zaczynasz się zapoznawać ze zdrową żywnością, miej pewność, że książka „Healthy & Simple with Kasia Rain” odmieni Twoje życie i w ciągu zaledwie kilku dni zaczniesz czuć się znakomicie, a Twoje ciało podziękuje Ci za wprowadzone zmiany.

 

Przygotowałam dla Ciebie obszerną kolekcję zdrowych i prostych przepisów, które pozwolą Ci na przygotowanie bardzo smacznych i łatwych posiłków oraz przekąsek na każdy dzień tygodnia! Korzystając z tej książki nauczysz się nie tylko jak zdrowo jeść i zmienić swój styl życia, ale również tego jak cieszyć się naturalną żywnością.

 

Składniki są bardzo proste i szybko przekonasz się, że pojawiają się one wielokrotnie w różnych przepisach. Nie musisz wykupić całego sklepu spożywczego, żeby przyrządzać smaczne i zdrowe dania; jak sugeruje tytuł książki, chodzi o to, by gotowanie było zdrowe i proste!

 

Kiedy zaczniesz już korzystać z przepisów, stwierdzisz, że zdrowe odżywianie wcale nie musi być nudne, bez smaku, drogie lub skomplikowane. Największym problemem, z którym zawsze zmagałam się korzystając z innych przepisów na zdrowe dania, było to, że bardzo często ich przygotowanie wymagało wiele przygotowań, składników i czasu.

Wyślemy Ci maila, gdy książka pojawi sie w sprzedaży

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
12,45 zł septem.pl
mobi epub
od 11,21 zł
(dla stałych klientów)
12,45 zł ebookpoint.pl
mobi epub
12,50 zł gandalf.com.pl
mobi epub
13,46 zł ravelo.pl
mobi epub
14,20 zł swiatebookow.pl
mobi epub
14,20 zł ibuk.pl
mobi epub
  8,97 zł
w programie Nexto Premium
14,20 zł nexto.pl
mobi epub
14,49 zł empik.pl
mobi epub
14,95 zł legimi.com
mobi epub
14,95 zł virtualo.pl
mobi
13,50 zł zinamon.pl
epub
13,50 zł zinamon.pl

E-booki podobne do "Healthy and Simple with Kasia Rain"