Temat: armia mahdiego

Znaleziono: 5 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • -32% Karbala
  od 18.90zobacz oferty z 8 księgarni - premiera: 2015-08-20
  Reportaż o największej bitwie Polaków od czasów II wojny światowej – relacja z obrony ratusza w irackiej Karbali. Świadkowie i uczestnicy tych dramatycznych wydarzeń opowiadają o tym, co się wówczas działo,... (więcej)
 • od 20.71zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2015-09-09
  W kwietniu 2004 roku w środkowym Iraku, w świętym mieście Karbala polscy żołnierze stoczyli krwawą bitwę z radykalnymi bojownikami Muktady as-Sadra. Otoczeni przez wrogów, w nieprzyjaznym mieście, przez kilka dni bez wsparcia z powietrza... (więcej)
 • od 23.68zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2019-03-28
  Kevin Lacz, snajper SEAL Team Three, najgroźniejszego oddziału SEALsów, pokazuje codzienność walki i służby tej elity elit sił specjalnych: ekstremalne warunki, bezpardonowa walka i wyczerpujący wysiłek fizyczny to rzeczywistość... (więcej)
 • od 27.90zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2021-01-27
  Kevin Lacz, snajper SEAL Team Three, najgroźniejszego oddziału SEALsów, pokazuje codzienność walki i służby tej elity elit sił specjalnych: ekstremalne warunki, bezpardonowa walka i wyczerpujący wysiłek fizyczny to rzeczywistość trudna,... (więcej)
 • od 26.09 zł Brak ofert
  Był tam, gdzie kierowcy w jednej ręce trzymali kierownicę, w drugiej karabin. Gdzie jakiekolwiek reguły obowiązywały tylko przez krótką chwilę, kiedy akurat przejeżdżał amerykański patrol. Mariusz Zawadzki jest jedynym polskim... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: