Temat: druk

Znaleziono: 7 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 37.08 zobacz oferty z 5 księgarni
  Dnia 31 października 1517 roku Marcin Luter, augustiański mnich i wykładowca teologii na Uniwersytecie w Wittenberdze, przybił do drzwi kościoła zamkowego swoje 95 tez o odpustach. Pamiętny gest rozpoczął reformację, jedno z... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 9.90 zobacz oferty z 7 księgarni
  Pod redakcją Geoffreya Nunberga Posłowie Umberto Eco Wprowadzenie do polskiego wydania: Łukasz Gołębiewski Czy książka ma przyszłość? Trwają gorące dyskusje na ten temat. Wielu nie ma wątpliwości, że drukowane książki,... (więcej)
 • od 20.20 zł Brak ofert - premiera: 2015-07-15
  Opowieść o intrydze, zdradzie i bezwzględności, które kryją się za historią wynalezienia druku.Paryż, rok 1450. Ekscytujące miejsce dla młodego skryby. Za dnia Peter Schöffer przepisuje manuskrypty, wieczorami kosztuje miejskich... (więcej)
 • -30% DRUK 3D/AM
  najtaniej w ciągu 30 dni - od 48.30 zobacz oferty z 8 księgarni - premiera: 2019-03-11
  Druk 3D to tzw. wytwarzanie przyrostowe, po angielsku Additive Manufacturing, AM. Ten ostatni termin stosuje się obecnie głównie do wytwarzania przemysłowego. Publikacja w sposób kompleksowy przedstawi najnowocześniejszą wiedzę o... (więcej)
 • od 10.58zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2022-09-27
  To niesłychanie ważna publikacja z zakresu kultury piśmienniczej – polskiej i europejskiej. Przynosi szereg istotnych informacji dotyczących produkcji książki rękopiśmiennej średniowiecznych bibliotek, początków drukarstwa, a... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 8.43 zobacz oferty z 6 księgarni
  Biblioteki bez książek, miasta bez księgarń, renesans piktogramów... „Śmierć książki” to przewrotnie zatytułowany esej o obecnym stanie kultury druku oraz analiza mechanizmów i tendencji społecznych wpływających na kulturę XXI... (więcej)
 • od 11.62zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2015-04-13
  Każdy wielki człowiek był kiedyś mały, a gdy był mały, w jego życiu zdarzyło się coś, co sprawiło, że w przyszłości stał się wielki. W tej książce przeczytasz historie siedmiu chłopców, którzy żyli wprawdzie dawno temu, ale... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: