Temat: hotel

Znaleziono: 23 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 29.59zobacz oferty z 7 księgarni - premiera: 2017-05-17
  Rodzinne tajemnice, skrywane pasje, niepohamowane żądze, pikantne skandale, a w tle Warszawa.Warszawa, XXI wiek. Dana Żmijewski przyjeżdża do Warszawy, by z pomocą młodego prawnika odzyskać dawną rodzinną nieruchomość przy ulicy... (więcej)
 • od 29.59zobacz oferty z 6 księgarni - premiera: 2019-09-04
  Lata 60. XVIII wieku. Rzeczpospolita Obojga Narodów coraz bardziej chyli się ku upadkowi, zaś domniemani potomkowie Sarmatów zajmują się jedynie bijatykami, pijaństwem i obżarstwem. W międzyczasie na tron wstępuje król Stanisław August... (więcej)
 • od 21.71 zł Brak ofert - premiera: 2016-02-03
  Zabawna i poruszająca opowieść o grupce brytyjskich emerytów z zupełnie różnymi życiowymi doświadczeniami, którzy ulegają reklamie indyjskiego hotelu i postanawiają wyjechać by urzeczywistnić wizje sielankowego życia... (więcej)
 • od 26.63zobacz oferty z 7 księgarni - premiera: 2018-03-28
  Miasto, jakiego nie znamy. To drugi tom obszernej, wielopokoleniowej sagi rodziny warszawskich hotelarzy. Barwne opisy i porywająca intryga przenoszą czytelnika w niezwykłą podróż przez historię wyjątkowej rodziny i wyjątkowego miasta.... (więcej)
 • od 21.71 zł Brak ofert - premiera: 2016-06-08
  Nowa powieść autorki bestsellerowego Hotelu Marigold i Tulipanowej gorączki. Emerytowany aktor nie wie w co się pakuje, gdy postanawia przenieść się z Londynu na walijską wieś. Będąc właścicielem podupadającego pensjonatu,... (więcej)
 • -19% Grand
  od 24.15zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2021-04-14
  "Pewnego lipcowego deszczowego poranka, przed wschodem słońca, na plaży przed sopockim Grand Hotelem bezdomny mężczyzna znajduje śpiącą tam znaną warszawską dziennikarkę..." Tak zaczyna się nowa powieść Wiśniewskiego. Obrosły... (więcej)
 • od 21.50 zł Brak ofert - premiera: 2011-06-29
  Warszawy czar i Kazio-talizman, czyli o przewrocie majowym z perspektywy hotelowego okna. Magdalena Samozwaniec przedstawia beztroską Mimi Bigourdan, a właściwie Mimi przedstawia się sama: „Postanowiłam pisać pamiętnik, aby utrwalić swoje... (więcej)
 • od 21.28zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2020-06-01
  Nawet najbardziej luksusowe hotele mają swoje mroczne sekrety. Przemilczana prawda o najdroższych hotelach świata. W luksusowych hotelach Dubaju doba kosztuje fortunę. Zatrzymują się tam tylko najbogatsi. Zostawiają miliony, by zrealizować... (więcej)
 • od 12.48zobacz oferty z 8 księgarni - premiera: 2015-12-14
  „Do najbardziej wyrazistych aspektów wszechogarniającej nowoczesności należy bez wątpienia globalizacja, standaryzacja i unifikacja otaczającej rzeczywistości. Wraz z nieustannym postępem i rozwojem technologicznym coraz bardziej zmienia... (więcej)
 • Pełna ciepła rodzinnego książka dla młodzieży, napisana łatwym językiem, co jest cechą charakterystyczną tej pisarki. Poznajemy Maję i jej mamę, kiedy mieszkają w miasteczku na Dolnym Śląsku. Autorka nie podaje jego nazwy, nazywa je... (więcej)
 • od 25.13zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2014-05-13
  Romantyczny hotel na pięknej plaży… miejsce, gdzie kłopoty uderzają z siłą huraganu! Czy Libby uda się zatrzymać odziedziczony w spadku hotel? Jak potoczy się znajomość z przystojnym porucznikiem Straży Przybrzeżnej? Marzenia... (więcej)
 • od 17.85 zł Brak ofert
  Podróżnik dla podróżników. Na bazie swojego podróżniczego doświadczenia i notatek robionych podczas samotnych wypraw słynna podróżniczka napisała najbardziej uniwersalne i wszechstronne rozmówki na świecie: - dla kogoś, kto zgubił... (więcej)
 • od 17.85 zł Brak ofert
  Podróżnik dla podróżników. Na bazie swojego podróżniczego doświadczenia i notatek robionych podczas samotnych wypraw słynna podróżniczka napisała najbardziej uniwersalne i wszechstronne rozmówki na świecie: - dla kogoś, kto zgubił... (więcej)
 • od 17.85 zł Brak ofert
  Podróżnik dla podróżników. Na bazie swojego podróżniczego doświadczenia i notatek robionych podczas samotnych wypraw słynna podróżniczka napisała najbardziej uniwersalne i wszechstronne rozmówki na świecie: - dla kogoś, kto zgubił... (więcej)
 • od 13.78zobacz oferty z 6 księgarni - premiera: 2016-04-12
  "Niebieski ptak" to pełne pikanterii i rubasznego humoru wspomnienia cinkciarza, po mistrzowsku oddające absurdy peerelowskiej rzeczywistości lat siedemdziesiątych i osiemdziesiątych. Niepozbawiona sentymentu podróż autora w... (więcej)
 • od 22.71 zł Brak ofert - premiera: 2013-05-24
  Zabawna, z typowo angielskim humorem opowiedziana historia dyrektora agencji reklamowej, który wprawdzie zdobył pieniądze i odniósł sukces, ale po czterdziestce i drugim rozwodzie jest już zmęczony życiem. Znudzony pracą i szarzyzną... (więcej)
 • od 21.45 zł Brak ofert - premiera: 2014-11-09
  Eliza ma wszystko, czego chce – stabilny związek, niewielkie mieszkanie na warszawskiej Starówce i wymarzoną pracę w zawodzie pielęgniarki w ekskluzywnym domu seniora na Marcowym Wzgórzu. Zadowolona z egzystencji spokojnie żyje z dnia na... (więcej)
 • od 25.11 zł Brak ofert - premiera: 2015-04-10
  Powiedzieć, że Steve, Miguel i Bryan są przyjaciółmi to zdecydowanie za dużo. Są jedynie znajomymi, którzy postanawiają przeprowadzić napad doskonały. Za swój cel obierają ekskluzywny hotel Reina, położony na wyspie w hiszpańskim... (więcej)
 • od 23.99 zł Brak ofert - premiera: 2015-08-19
  Grupa islamskich ekstremistów opanowuje hotel Stanhope w Londynie. Goście i pracownicy hotelu stają się zakładnikami terrorystów, którzy dają rządowi pięć godzin na spełnienie wszystkich swoich żądań – w przeciwnym razie budynek... (więcej)
 • od 22.94zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2020-10-28
  Chrzciny, wesela, narkotyki, libacje. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie! Przerażająco prawdziwe opowieści z piekła rodem, opowiedziane z perspektywy pewnego dyrektora, który ze względu na sytuację rodzinną zmuszony jest do zamieszkania... (więcej)
 • od 11.94zobacz oferty z 7 księgarni - premiera: 2016-12-01
  Hotel del Salto od piętnastu lat funkcjonuje tak jak każdy przeciętny hotel. Przybywający do niego goście nie zdają sobie jednak sprawy, że w tym jakże urokliwym miejscu tysiące ludzi odebrało sobie życie, a ich dusze regularnie... (więcej)
 • Eliza ma wszystko, czego chce - stabilny związek, niewielkie mieszkanie na warszawskiej Starówce i wymarzoną pracę w zawodzie pielęgniarki w ekskluzywnym domu seniora na Marcowym Wzgórzu. Zadowolona z egzystencji spokojnie żyje z dnia na... (więcej)
 • -30% Hotel 69
  od 20.93zobacz oferty z 14 księgarni - premiera: 2020-07-15
  Alexander Carlsson, syn szwedzkiego multimilionera i polskiej śpiewaczki operowej, dostaje w prezencie od ojca ekskluzywny hotel w Sopocie. Czy Alex znajdzie w Trójmieście szczęście i miłość? Jakie tajemnice skrywają hotelowe... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: