Temat: kanibalizm

Znaleziono: 13 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • -45% Kontratyp
  od 17.55zobacz oferty z 13 księgarni - premiera: 2018-09-19
  W drodze na Annapurnę, jeden z najgroźniejszych szczytów na świecie, ginie troje polskich wspinaczy. Ekipy ratunkowe odnajdują jedynie przysypane śniegiem, poskręcane liny, ale nie trafiają na żaden inny ślad po grupie. Kilka tygodni... (więcej)
 • -10% Nacja
  od 30.50 zł Brak ofert - premiera: 2014-12-02
  „Błyskotliwa, zabawna opowieść – Pratchett wspiął się na szczyty wyobraźni”. ... (więcej)
 • od 25.13zobacz oferty z 7 księgarni - premiera: 2019-02-27
  „Rozrywka ostra jak brzytwa, pięknie skonstruowana i genialnie napisana. Naprawdę trudno o lepszy thriller” – Clive Barker „Podręcznik sztuki budowania napięcia, arcydzieło, które bezbłędnie prowadzi czytelnika do punktu... (więcej)
 • Przygotowując i spożywając jedzenie, opowiadamy o sobie. Niektórzy kreują te opowieści świadomie, inni nie. Lektura książki "W garnku kultury" może być krokiem w kierunku pogłębienia świadomości kulinarnych sygnałów, jakie wysyłamy... (więcej)
 • od 25.52 zł Brak ofert - premiera: 2014-04-10
  „Mistrz karnawału” to kolejny kryminał z Janem Fablem, czwarta powieść z sześciotomowego cyklu hamburskiego, który zamyka „Strach przed ciemną wodą”. Jak wytropić mordercę, gdy nie wiadomo, czyja twarz kryje się za... (więcej)
 • -42% Mordercy
  Morderstwo? Powiem ci coś o morderstwie. Jest łatwe, jest przyjemne i za chwilę dowiesz się o nim wszystkiego... The Crow Kolektywny mord i postać rodem z Chandlera, łowcy duchów i pielęgniarz kanibal, Knecht Ruprecht i mali... (więcej)
 • od 24.60 zł Brak ofert
  Münsterberg, 21 grudnia 1924 r. Na posterunek policji trafia przerażony włóczęga. Broczy krwią. I opowiada nieprawdopodobne rzeczy: ponoć pogryzł go człowiek. Oskarża Karla Denkego, szanowanego obywatela lokalnej społeczności. Czy to... (więcej)
 • od 11.50zobacz oferty z 8 księgarni - premiera: 2017-03-20
  Anglik sir Georges Leslie wybiera się w Góry Skaliste, by upolować bighorna, co pozwoli rozstrzygnąć zakład, czy bighorn jest baranem, czy kozłem. Tuż przed wyjazdem dowiaduje się, że jest zrujnowany, więc przy okazji zamierza się w... (więcej)
 • od 28.71 zł Brak ofert
  Jedna z ostatnich nieopowiedzianych jeszcze historii II wojny światowej. Prawdziwa opowieść o przetrwaniu, przygodzie i najbardziej nieprawdopodobnej akcji ratunkowej. To miał być przyjemny lot nad Shangri-La, piękną i tajemniczą doliną... (więcej)
 • od 23.90zobacz oferty z 1 księgarni - premiera: 2016-04-12
  Miasto ogarnia panika. Grozę potęgują kolejne morderstwa, gwałtownie wzrastająca fala samobójstw i bestialski akt kanibalizmu. Młoda, ambitna podkomisarz wraz ze swoim partnerem usiłuje rozwikłać piętrzące się sprawy, jednak złu,... (więcej)
 • od 9.10zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2015-12-17
  Dobro i Zło mają to samo oblicze, wszystko zależy jedynie od momentu, w którym staną na drodze człowieka…” Paulo Coelho Według eksperymentu Philipa Zimbardo złymi ludźmi czynią nas okoliczności w jakich się... (więcej)
 • od 21.25 zł Brak ofert
  Benedict van der Byl, jego siostra i ich przybrany brat Johnny Lance dziedziczą potężną firmę zajmującą się wydobywaniem diamentów. Benedict, pełen kompleksów wobec Johnny`ego, którego nienawidzi i z którym rywalizuje od dzieciństwa,... (więcej)
 • od 26.90 zł Brak ofert
  21 listopada 1961 roku Michael Rockefeller, 23-letni syn gubernatora Nowego Jorku Nelsona Rockefellera, zaginął u wybrzeży Nowej Gwinei, gdy jego katamaran przewrócił się na wzburzonych wodach u ujścia rzeki. Mimo intensywnych poszukiwań... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: