Temat: kolekcjoner

Znaleziono: 6 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • -17% Bezcenny
  od 26,33zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2013-06-26
  „Bezcenny” to powieść sensacyjna, której akcja toczy się w XXI wieku. Zofia Lorentz, historyk sztuki i urzędniczka państwowa, zajmująca się odzyskiwaniem dzieł sztuki utraconych przez Polskę, otrzymuje niecodzienną propozycję: ma...(więcej)
 • -32% Furia
  od 22,90zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2014-09-09
  Furia – seksualna, edypowa, polityczna, magiczna, brutalna – dźwiga nas na szczyty finezji i strąca w głębie ordynarności. Oto, co ukrywamy pod powłoką ucywilizowania: przerażające ludzkie zwierzę, zarozumiałego, nieprześcignionego,...(więcej)
 • od 17,90zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2016-04-26
  Kilku przechodniów przystanęło i patrzyło na wozy policyjne. Zerkali też na nią. W świetle ulicznych lamp widziała ich pospolite twarze. To byli zwyczajni ludzie, a więc potencjalni mordercy. Mordercą zawsze okazuje się normalny...(więcej)
 • od 19,90zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2017-08-16
  Nowa, przewrotnie zabawna powieść jednej z najbardziej utalentowanych współczesnych pisarek hiszpańskojęzycznych.Gustavo Sánchez Sánchez zwany Szosą jest starym podróżnikiem, kolekcjonerem, licytatorem i – niezłym cwaniakiem. Jego...(więcej)
 • Leo Vidal, barceloński dziennikarz śledczy, dostaje kuszącą propozycję od niejakiego Steinera, tajemniczego marszanda sztuki nowoczesnej z Sitges. W ciągu siedmiu dni ma odnaleźć zaginiony obraz Picassa. W rzeczywistości nie ma dowodów na...(więcej)
 • "Były żołnierz SAS, Ben Hope, mieszka teraz w Normandii i prowadzi ośrodek szkoleniowy dla specjalistów od zwalczania kidnapingu. Idylla życia na francuskiej prowincji nie trwa jednak długo, bo w wyniku niefortunnego splotu okoliczności Ben...(więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: