Temat: leonardo da vinci

Znaleziono: 11 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 19,44zobacz oferty z 9 księgarni - premiera: 2010-11-10
  POPRZYSIĄGŁEM ZEMSTĘ TYM, KTÓRZY ZDRADZILI MOJĄ RODZINĘ. JESTEM EZIO AUDITORE DA FIRENZE. JESTEM ASASYNEM... Młody szlachcic, zdradzony przez panujące rody Italii, wyrusza w poszukiwaniu zemsty. Aby stawić czoła spiskowcom i przywrócić...(więcej)
 • od 19,44zobacz oferty z 9 księgarni - premiera: 2011-11-09
  WYRUSZĘ DO CZARNEGO SERCA ZEPSUTEGO IMPERIUM, BY ZETRZEĆ W PROCH MOICH WROGÓW. RZYMU NIE ZBUDOWANO JEDNAK W JEDEN DZIEŃ I NIE ODBUDUJE GO SAMOTNY ASASYN. JESTEM EZIO AUDITORE DA FIRENZE. OTO MOJE BRACTWO. Rzym, niegdyś potężny, dziś leży...(więcej)
 • -40% Lucyfera
  od 13,14zobacz oferty z 5 księgarni - premiera: 2017-05-18
  Popularna polska aktorka – Maria Niewiadomska przyjeżdża do Prowansji, by zagrać główną rolę w filmie słynnego francuskiego reżysera. W podróży towarzyszy jej mąż, Jakub będący na co dzień jej managerem. Produkcja okryta jest...(więcej)
 • Zapraszamy czytelnika do odbycia pasjonującej podróży do Włoch doby renesansu. Podążymy śladami bohaterów Żywotów Giorgio Vasariego, poznamy prywatne życie wielkich mistrzów i ich mecenasów. Nie będziemy stronić od anegdot...(więcej)
 • Ta książka to zbiór fascynujących opowieści dla młodzieży o malarzach renesansu, którzy tchnęli w sztukę nowe życie - o tych, którzy uczyli się krok po kroku, malować najpiękniejsze obrazy, jakie zna świat. Pokazuje nam...(więcej)
 •   Brak ofert
  CESARE BORGIA, NICCOLO MACHIAVELLI, LEONARDO DA VINCI. Trzy spośród otoczonych największą sławą, dobrą i złą, postaci w historii Europy. Jesienią roku 1502 ich losy zbiegają się w pewnym włoskim zamku. Konsekwencje tego spotkania...(więcej)
 • od 30,68zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2017-03-02
  W 1495, Leonardo da Vinci zaczął jedno z najbardziej wpływowych dzieł sztuki w dziejach – „Ostatnią Wieczerzę”. Po dekadzie spędzonej na dworze Lodovico Sforzy, hrabiego Mediolanu, Leonardo był w punkcie zero: w wieku 43 lat, nie...(więcej)
 • od 18,32 zł Brak ofert - premiera: 2015-07-14
      NARODZINY Z SARTRE’EM RACZKOWANIE Z DARWINEM PIERWSZY DZIEŃ W SZKOLE Z ARYSTOTELESEM JAZDA NA ROWERZE Z EINSTEINEM KRYZYS WIEKU ŚREDNIEGO Z NIETZSCHEM   Jak wychować dzieci, by za dużo nie paplały? Dlaczego pytanie o sens życia jest...(więcej)
 • od 22,40zobacz oferty z 8 księgarni - premiera: 2015-07-14
  Unieśmiertelnił ją geniusz. Francuski król zapłacił za nią fortunę. Pożądał jej cesarz. Żyła w mieście, które przyciąga nas do dziś, obok przesławnych postaci, takich jak Leonardo da Vinci, Michał Anioł czy Niccolò Machiavelli....(więcej)
 • -16% Sodomici
  Sodomici to najnowsza książka Elwiry Watały – autorki wielokrotnie wznawianych publikacji o ciemnych stronach historii. Tytuł nawiązuje do dawnego znaczenia słowa „sodomia”, którym określano stosunki analne osób tej samej lub...(więcej)
 • od 12,24zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2016-04-22
  Kolejna książka z serii Wielcy i sławni, której celem jest przybliżenie młodym czytelnikom postaci wybitnych uczonych, odkrywców, artystów, wynalazców, najpotężniejszych i najodważniejszych umysłów,...(więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: