Temat: macierzyństwo

Znaleziono: 294 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 22.00 zł Brak ofert - premiera: 2014-09-24
  Małe lisy to szalona opowieść o nożowniku z podwarszawskiego lasu. A może o rozmarzonej matce i wygadanej singielce? Może o dzieciach, namiętnościach, snach? Albo o zwykłym życiu, którego podskórnym nurtem są groteska... (więcej)
 • od 26.50 zł Brak ofert - premiera: 2014-09-24
  "Przekład z języka angielskiego Agnieszka Pokojska Po nie jest kolejnym podręcznikiem z cyklu „jak żyć”. To wyjątkowo szczera opowieść kobiety, która po rozstaniu z mężem wnikliwie przygląda się swojemu życiu. Czy aby na pewno... (więcej)
 • od 19.19 zł Brak ofert - premiera: 2014-03-19
  Nowe wydanie głośnej, klasycznej już książki o problemie płci i prawdziwej różnicy między mężczyzną a kobietą Kobiety i mężczyźni mogą żyć szczęśliwiej, lepiej się rozumieć, bardziej kochać i urządzić świat z lepszym... (więcej)
 • od 20.45zobacz oferty z 13 księgarni - premiera: 2013-12-13
  Nurt rodzicielstwa bliskości to coraz popularniejszy w Polsce, nowatorski styl wychowania, który pozwala stworzyć trwałą więź pomiędzy dzieckiem a rodzicem. Opiera się na wzajemnym szacunku, zrozumieniu i respektowaniu potrzeb każdej ze... (więcej)
 • od 21.99zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2013-05-24
  Kontynuacja bestsellerowych powieści Tanyi Valko: „Arabska żona” i „Arabska córka”.  Historia miłosna w czasach współczesnej wojny. Autorka opisuje dalsze niezwykłe losy matki i jej córki. Przedstawia szarpane rewolucją kraje... (więcej)
 • od 19.99zobacz oferty z 9 księgarni - premiera: 2013-07-04
  Gdy marzysz o dziecku za wszelką cenę… Po dziesięciu latach małżeństwa i długotrwałych bezskutecznych staraniach o dziecko, Zoe i Max Baxter postanawiają się rozstać. Zoe, ku własnemu zaskoczeniu, znajduje szczęście u boku kobiety,... (więcej)
 • od 19.99zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2013-07-04
  Kiedy twoje dziecko nie jest w stanie spojrzeć ci w oczy, czy oznacza to, że jest winne najgorszej zbrodni? Nastoletni Jacob Hunt cierpi na zespół Aspergera, czyli łagodną postać autyzmu. Nie umie czytać sygnałów społecznych ani wyrażać... (więcej)
 • od 22.97 zł Brak ofert - premiera: 2013-07-30
      Zbiór ośmiu opowiadań o kobietach. Ich losy, możliwości i ograniczenia we współczesnym świecie są główną osią twórczości Munro, znakomitej pisarki kanadyjskiej. Jej bohaterki muszą sobie radzić z niejednoznacznością... (więcej)
 • -10% Tatulo
  od 28.80 zł Brak ofert - premiera: 2014-04-23
  Jedna z najważniejszych pisarek XX wieku w powieści poruszającej bolesne tabu. Uporządkowany świat Dinah rozpada się na kawałki, gdy z parkingu przy centrum handlowym mężczyzna uprowadza jej ukochanego synka, Robbiego. Pedofil więzi... (więcej)
 • od 20.99zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2013-09-07
  A gdyby okazało się, że twoje dziecko należy do kogoś innego? Pewnego dnia Ellen Gleeson znajduje w skrzynce pocztowej ulotkę „Czy widziałeś to dziecko?”. Początkowo nie zwraca na nią większej uwagi i zamierza ją nawet wyrzucić,... (więcej)
 • od 23.12zobacz oferty z 14 księgarni - premiera: 2017-02-06
  A gdybyście pewnego dnia dowiedzieli się, że nie macie szans na naturalne poczęcie? A gdybyście musieli zawalczyć o życie własnego dziecka? A gdybyście musieli nagle sami wychować trójkę dzieci… To naprawdę się zdarzyło.... (więcej)
 • od 22.49zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2018-08-22
  W tej napisanej z polotem powieści aborcja po raz kolejny jest w Ameryce nielegalna, zapłodnienie in vitro zostaje objęte zakazem, a Poprawka o Osobowości przyznaje prawo do życia, wolności i posiadania każdemu embrionowi. W małym... (więcej)
 • od 20.99zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2017-06-16
  Historia inspirowana autentycznymi wydarzeniami. O ścieżkach, które niepostrzeżenie prowadzą na manowce i o ciemności, która mieszka w każdym z nas. Czy wiara może być silniejsza od miłości do własnych dzieci? Gdzie jest granica... (więcej)
 • od 20.99zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2017-09-24
  Kiedy jedna decyzja zmienia wszystko…  Isobel postanawia nie szczepić swoich dzieci. Podjęła tę decyzję pod wpływem doniesień o poszczepiennych przypadkach autyzmu, aby chronić tych, których kocha najbardziej. Konsekwencje tego... (więcej)
 • od 20.80 zł Brak ofert - premiera: 2013-05-24
  Jak wychować mądre i szczęśliwe dziecko? Wystarczy, jak dowodzi John Medina, przestrzegać kilku prostych lecz niezwykle ważnych reguł. Pamiętajcie: Zestresowana matka = zestresowane dziecko; Niech twoje "nie" oznacza "nie", a "tak"... (więcej)
 • od 28.70 zł Brak ofert - premiera: 2014-07-24
  Każde zdarzenie, o którym piszę, miało miejsce. Każda osoba, o której piszę, istniała naprawdę. Każda moja miłość była jest moje życie (fragment książki) Ile z osobowości Katarzyny Grocholi mają bohaterki jej powieści? W jakim... (więcej)
 • Następny lekarz, następny gabinet, następny opuszczony dzień w szkole. Tak wyglądało dzieciństwo Julie Gregory. Była wyjątkowo chorowita. Matka z niezwykłą energią usiłowała ustalić przyczynę: prowadziła córkę od lekarza do ... (więcej)
 • od 25.71zobacz oferty z 3 księgarni - premiera: 2017-11-14
  Kogo nie interesują piersi? Mężczyzn fascynują. Kobiety – ciekawią, z wielu względów. Ale dlaczego kobiety w ogóle mają piersi? Jak pisze Florence Williams, biust to o wiele więcej niż tylko męska przytulanka, źródło mleka dla... (więcej)
 • od 25.10 zł Brak ofert
  Opowieść o metamorfozie z kobiety w matkę. I z matki w kobietę. Najpierw strategiczne inwestycje: studia, staże, kursy. Praca. Ślub. Kredyt. Kalkulacje, analizy. Kolejne, coraz bardziej ambitne projekty. A projekt „dziecko”? Nie teraz,... (więcej)
 • od 28.80 zł Brak ofert - premiera: 2016-09-14
  Krzepiąca lektura dla rodziców nieznośnych nastolatków. Jak wychować nastolatka i nie zwariować? Dlaczego nastolatki reagują impulsywnie i zachowują się nieprzewidywalnie? Okres dojrzewania nie jest łatwy ani dla rodziców, ani dla... (więcej)
 • od 19.53zobacz oferty z 14 księgarni - premiera: 2016-09-14
  To inspirująca książka dla każdej mamy. Nie znajdziesz w niej sprawdzonych przepisów i cennych rad. Nauczysz się raczej, jak je przyjmować od życzliwych Ci osób… lub ignorować. Nie podpowie Ci, jak radzić sobie z krzyczącym... (więcej)
 • od 19.68zobacz oferty z 13 księgarni - premiera: 2017-02-16
  Dziesięć reportaży pokazujących zapomniany PRL. Najlepsi reporterzy i reporterki tamtego czasu przypominają sprawy, którymi żyło społeczeństwo. Bo obyczajowość przedstawiała się inaczej, niż dziś prezentuje IPN.Poznaj problemy... (więcej)
 • od 25.42 zł Brak ofert
  Bezustanne lawirowanie między dobrem dziecka a swoim, zmiana relacji w związku, codzienna krzątanina i logistyka. Choć Sylwia Chutnik opisuje swoje macierzyństwo ze sporą dozą humoru i ironii, w jej felietonach kryją się celne obserwacje na... (więcej)
 • od 34.10 zł Brak ofert - premiera: 2014-04-03
  Życie to za mało. O stracie i poszukiwaniu nadziei Życie to za mało. O stracie i poszukiwaniu nadziei to zbiór reportaży cenionej dziennikarki i reportażystki – Izy Michalewicz. Zebrane w tomie reportaże są opowieścią o stracie:... (więcej)
 • od 8.91 zł Brak ofert - premiera: 2014-01-08
  Jak wielka jest miłość, która niszczy samych zakochanych? Liz i Ros są nierozłączne, mieszkają po sąsiedzku w pięknych domach nad brzegiem oceanu. Obie są samotnymi kobietami i obie mają nastoletnich, atrakcyjnych synów. Jeden... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: