Autor: Gayle Forman

Znaleziono: 7 e-booków
Sortuj: alfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 14,88zobacz oferty z 14 księgarni - premiera: 2014-09-09
  Światowy bestseller przetłumaczony na ponad trzydzieści języków, na którego podstawie powstał wzruszający film z Chloë Grace Moretz i Jamiem Blackleyem w rolach głównych. Mia straciła wszystko. Czy miłość pokona śmierć? Po...(więcej)
 • od 16,18zobacz oferty z 14 księgarni - premiera: 2015-01-14
  Ciąg dalszy losów Mii i Adama, bohaterów „Zostań, jeśli kochasz”, światowego bestsellera, przetłumaczonego na ponad trzydzieści języków, na którego podstawie powstał wzruszający film z Chloë Grace Moretz i Jamiem Blackleyem w...(więcej)
 • od 20,73zobacz oferty z 14 księgarni - premiera: 2015-06-30
  Kolejna książka bestsellerowej autorki „Zostań, jeśli kochasz” i „Wróć, jeśli pamiętasz”. Życie Allyson jest poukładane, zaplanowane, uporządkowane. Ale wystarczy jeden dzień, by wszystko się zmieniło… Pod koniec swoich...(więcej)
 • od 20,73zobacz oferty z 14 księgarni - premiera: 2015-09-09
  Kolejna książka bestsellerowej autorki „Zostań, jeśli kochasz” i „Wróć, jeśli pamiętasz”. Willem stracił kontrolę nad swoim życiem. Boleśnie zraniony śmiercią ojca obawia się kolejnej miłości i kolejnej (być może)...(więcej)
 • od 15,78zobacz oferty z 13 księgarni - premiera: 2016-04-13
  Kolejna książka wielokrotnie nagradzanej autorki, twórczyni powieści „Zostań, jeśli kochasz” i „Wróć, jeśli pamiętasz”, które szybko stały się bestsellerami. Nastoletnia Brit jest niepokorna i...(więcej)
 • od 25,25zobacz oferty z 13 księgarni - premiera: 2016-12-22
  Maribeth Klein to wiecznie zabiegana pracująca matka. Wszystko co wiąże się z domem,  z mężem i z dziećmi spoczywa na jej barkach – nawet w czasie rekonwalescencji po zawale zwolniona jest jedynie od obowiązków zawodowych. W Maribeth...(więcej)
 • -16% Byłam tu
  Najnowsza powieść autorki bestsellerów Zostań, jeśli kochasz i Wróć, jeśli pamiętasz Ta przejmująca do głębi powieść jest historią Cody Reynolds, zmagającej się z samobójstwem najlepszej przyjaciółki. Poszukiwanie odpowiedzi...(więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: