Temat: manhattan

Znaleziono: 16 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 23,02zobacz oferty z 13 księgarni - premiera: 2014-09-24
  Czy holenderscy osadnicy naprawdę kupili Manhattan od Indian za garść paciorków? Czemu budową Brooklińskiego Mostu kierowała kobieta bez inżynieryjnego wykształcenia? Co późną nocą robiła grupa bankierów uwięzionych w bibliotece...(więcej)
 • od 27,22zobacz oferty z 13 księgarni - premiera: 2017-11-23
  Niezwykła biografia opisująca najlepszy rok w życiu boskiej MM. Fascynujące uzupełnienie obrazu inteligentnej, wrażliwej kobiety, który znamy z opublikowanych sześć lat temu sensacyjnych Fragmentów, zbierających intymne zapiski jednej z...(więcej)
 • od 19,79zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2017-04-12
      RED to wyjątkowy oddział policji stworzony przez burmistrza Nowego Jorku. Wybrani detektywi prowadzą śledztwa, w które są zamieszani ludzie z pierwszych stron gazet – politycy, aktorzy i sportowcy. Elita chroni elitę. Ekipy...(więcej)
 • od 22,00 zł Brak ofert - premiera: 2014-04-04
  Wally jest gotowa zapłacić każdą cenę za poznanie prawdy o sobie. Tymczasem staje się poszukiwaną uciekinierką, która musi znaleźć klucz do własnej przeszłości... Wallis Stoneman, niegdyś Walentyna, urodziła się w Rosji, lecz jako...(więcej)
 • Upalne lato na Manhattanie. Dwudziestoczteroletnia Tracey zostaje w mieście na całe wakacje. Na domiar złego sama, bo Will, początkujący aktor, z którym zamierza żyć długo i szczęśliwie, wyjechał na letnie występy. Wróci do miasta...(więcej)
 • od 7,19zobacz oferty z 14 księgarni - premiera: 2017-01-05
  Francesca Masseria pracuje dla potentata przemysłowego Coburna Granta. Jest szczęśliwa, bo kariera na Manhattanie to więcej, niż mogła sobie wymarzyć. Gdy jednak Coburn przenosi ją do biura swego brata, Harrisona Granta, wydaje się, że...(więcej)
 • od 23,51zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2017-06-14
  Oparta na faktach powieść o życiu nowojorskiej socjety lat 50., w którym roi się od skandali i pikantnych plotek. To także historia przyjaźni dwojga spragnionych akceptacji i miłości neurotyków – genialnego pisarza Trumana Capote oraz...(więcej)
 • -20% Nagi żar
  od 18,32zobacz oferty z 3 księgarni - premiera: 2015-04-27
  Nikki Heat i Jameson Rook ponownie łączą siły w pasjonującej kontynuacji Fali upału, bestsellerowej pozycji „New York Timesa” Po śmierci Cassidy Towne, wyjątkowo zjadliwej redaktorki rubryki towarzyskiej, prowadząca dochodzenie...(więcej)
 • -16% Donikąd
  Egocentryczny i wyalienowany Bruno Werner dorasta w świecie, który nazywa papierowym labiryntem. Po śmierci rodziców postanawia napisać swoją pierwszą powieść. W tym czasie natrafia na poruszającą książkę niejakiego Daremo Inaia....(więcej)
 • od 20,99 zł Brak ofert - premiera: 2013-11-06
  - świat finansjery z Wall Street w obliczu kryzysu  widziany od podszewki -  życie Elit Manhattanu - rodzina, pieniądze, pozycja społeczna - trzymający w napięciu thriller napisany z epickim rozmachem w stylu "Kancelarii" J. Grishama ...(więcej)
 • -20% Plotka
  od 22,39zobacz oferty z 1 księgarni - premiera: 2014-09-17
  Loviah French prowadzi luksusowy butik na Manhattanie. Jej dwie najstarsze i najbliższe przyjaciółki to Dinah - dziennikarka pisząca o życiu nowojorskiej śmietanki - oraz Avis - znana postać w świecie sztuki. Chociaż obie darzą...(więcej)
 • od 25,52zobacz oferty z 1 księgarni - premiera: 2015-02-18
   Nowy Jork z przełomu XIX i XX wieku. Historia dwóch kobiet, które dzieli stulecie, lecz łączą dążenie do niezależności, talent do interesów oraz wyzwania, jakie stawia przed kobietą każda epoka. Amanda Rosebloom...(więcej)
 • od 27,90 zł Brak ofert
  Przypadek styka ze sobą grupę ojców - inżyniera dźwięku, rzeźbiarza, producenta filmowego, dyrektora firmy, autora pamiętników i gangstera - którzy po odprowadzeniu dzieci do pobliskiej ekskluzywnej szkoły prywatnej wstępują codziennie...(więcej)
 • od 27,50 zł Brak ofert - premiera: 2013-12-19
  Znakomity thriller o skradzionej tożsamości, zemście i morderstwie. Najnowsza, mrożąca krew w żyłach powieść Mary Higgins Clark, ulubionej amerykańskiej autorki thrillerów, dotyczy jednego z najbardziej aktualnych przestępstw...(więcej)
 • od 24,48zobacz oferty z 1 księgarni - premiera: 2014-03-24
  Eve Dallas wielokrotnie miała do czynienia z naprawdę potwornymi zbrodniami. Ale niektóre przypadki są gorsze od innych…U podnóża schodów do sutereny w eleganckiej kamienicy w Upper East Side na Manhattanie znaleziono martwą kobietę,...(więcej)
 • od 25,02zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2015-11-18
  Pełna wdzięku romantyczna historia z książkami, przedświąteczną gorączką  i bożonarodzeniowym Nowym Jorkiem w tle „W środku znajdziesz wskazówki. Jeśli chcesz je poznać, przewróć stronę. Jeśli nie – proszę, odłóż...(więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: