Temat: metalurgia

Znaleziono: 6 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 46,55 zł Brak ofert - premiera: 2014-06-05
  Książka obejmuje wiedzę z dziedziny spawalnictwa w za kresie zgodnym z wymaganiami znowelizowanych programów nauczania spawalnictwa na uczelniach technicznych. Autor przedstawia w sposób usystematyzowany zasadnicze zagadnienia spawalnictwa: ...(więcej)
 • od 11,90zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2013-03-15
  64 niewyjaśnione sekrety starożytności - 64 Secrets Still Ahead of Us Jonathana Graya - to próba odpowiedzi na pytanie, czy wiedza i technologie naszych przodków wydają się być lepsze od współczesnej? Nie są to jedynie...(więcej)
 • od 57,00 zł Brak ofert
  Książka poświęcona stali - jednemu z najważniejszych materiałów konstrukcyjnych. Książka jest podstawowym podręcznikiem na temat stali, przeznaczonym dla studentów wydziałów metalurgicznych, inżynierii materiałowej i mechanicznych....(więcej)
 • od 61,75 zł Brak ofert - premiera: 2014-06-09
  W podręczniku przedstawiono budowę materiałów, ich właściwości mechaniczne, podstawowe informacje o strukturze metali i możliwości jej kształtowania, charakterystykę metali, tworzyw ceramicznych, polimerów i kompozytów oraz zagadnienia...(więcej)
 • od 37,05 zł Brak ofert - premiera: 2014-06-05
  Dzięki składowi chemicznemu i ferrytyczno-austenitycznej mikrostrukturze stal dupleks ma najlepsze cechy chromowej stali ferrytycznej i chromowo-niklowej stali austenitycznej, a więc ma doskonałe właściwości mechaniczne: plastyczność,...(więcej)
 • od 44,65 zł Brak ofert
  Książka zawiera nowoczesną wiedzę z zakresu technologii odlewnictwa. Przedstawiono w niej podstawy procesów odlewniczych, technologie odlewnicze, włącznie z najnowszymi specjalnymi procesami odlewniczymi, zagadnienia projektowania odlewów i...(więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: