Temat: podpalenie

Znaleziono: 6 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 15.50zobacz oferty z 13 księgarni - premiera: 2014-09-24
  Warszawa, środek mroźnej zimy. W spalonym domu leży ciało zamordowanego biznesmena, a jego ciężko poparzona żona walczy o życie w szpitalu. Komisarz Jakub Mortka ma nadzieję, że to gangsterskie porachunki albo przypadkowe zaprószenie... (więcej)
 • Wszyscy myślą, że Emmy Dockery zwariowała. Owładnięta obsesją na punkcie odkrycia związku między setkami podejrzanych podpaleń, Emma rzuciła pracę badaczki w FBI. Teraz za dnia nieustannie ogląda porozwieszane po całej sypialni wycinki... (więcej)
 • od 27.99 zł Brak ofert - premiera: 2011-10-05
  Kolejna książka islandzkiej autorki z prawniczką Thorą Gudmundsdottir w roli głównej. Kryminał ze sporą domieszką horroru. Zbrodnia, którą bada Thora jest wyjątkowo odrażająca i ponura i tacy są też bohaterowie opowieści:... (więcej)
 • od 23.63 zł Brak ofert
  W cichym, spokojnym Hagfors niewiele się dzieje. Wszyscy znają się od dziecka. Wiedzą o sobie wszystko. I nagle czworo ludzi traci życie. I każdy zaczyna się bać... Jest upalny sierpniowy wieczór. Straż pożarna w Hagfors dostaje... (więcej)
 • -3% Podpalacz
  od 30.07 zł Brak ofert
  eszcze zanim wstał kolejny styczniowy dzień, mrok nad kanałem Yokshire rozświetla pożar dwóch zacumowanych tam barek. W pogorzelisku ratownicy znajdują zwęglone szczątki ludzkie. Ofiarami okazują się Tom McMahon – niespełniony... (więcej)
 • od 16.90zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2011-10-17
  Wciągająca i poruszająca wybitna książka norweska, którą można czytać jako thriller, ale również jako psychologiczne studium szaleństwa. Życie w małym Finsland toczyło się zawsze spokojnie - aż do pewnej nocy, gdy jedno z domostw... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: