Temat: przemoc w rodzinie

Znaleziono: 262 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 17,46zobacz oferty z 13 księgarni - premiera: 2014-05-12
  Krzysiek to zwykły chłopak w wieku gimnazjalnym żyjący w rodzinie bez wsparcia i wzorca. Trudna sytuacja, problemy alkoholowe i przemoc to podstawowe elementy jego życia, z którymi zdążył się już pogodzić. Jedynym miejscem w...(więcej)
 • od 18,26 zł Brak ofert - premiera: 2014-11-20
  Wieś, południe kraju, połowa lat sześćdziesiątych XX wieku. Na świat przychodzi Joachim. Pięć lat później rodzi się Hubert. Surowa dyscyplina w domu i ogrom prac w gospodarstwie rolnym każą Joachimowi Kamieniowi szukać ucieczki...(więcej)
 • -20% Fastryga
  Fastryga to opowieść o trzech pokoleniach kobiet naznaczonych piętnem rodzinnej tajemnicy. Więzi pomiędzy babką, matką i córkami są albo niszczące, albo boleśnie rozerwane – kobiety łączy tylko poczucie nieuchronnego nieszczęścia,...(więcej)
 • Recenzowany zbiór tekstów oparty jest na literaturze naukowej i popularnonaukowej, w dużym zakresie anglojęzycznej. Struktura i treści wszystkich opracowań odpowiadają wymogom prac pedagogicznych: na początku zawierają opis zjawisk i wyniki...(więcej)
 • od 22,50 zł Brak ofert
  Oto frapujący kurs z dziedziny samoobrony psychologicznej, który pozwoli ci poznać cechy osobowości toksycznych ludzi. Wybitny profiler FBI Joe Navarro instruuje, jak identyfikować cztery najbardziej rozpowszechnione „niebezpieczne...(więcej)
 • od 22,86zobacz oferty z 13 księgarni - premiera: 2015-10-14
   Nie każdy rodzinny sekret nadaje się do albumu. Niektóre budzą demony... Latem 1939 roku Natalia, córka dziedziców z majątku na Wołyniu, liczy zaledwie 17 lat. Wybuch wojny zastaje ją we Lwowie. Wydarzenia, jakie stają się jej...(więcej)
 • -19% Agenda 21
  od 25,89zobacz oferty z 13 księgarni - premiera: 2015-10-13
  Wstrząsająca wizja Ameryki w niedalekiej przyszłości, w której przyroda stała się ważniejsza od wolności Jedno pokolenie wcześniej miejsce to nazywało się Ameryką. Teraz, po wprowadzeniu na całym świecie sterowanego przez ONZ...(więcej)
 • od 10,40zobacz oferty z 13 księgarni - premiera: 2015-02-13
  "Kto mnie pokocha?" to historia osiemnastoletniego Adama, bitego i poniżanego w domu rodzinnym. Po kolejnym ataku ze strony ojca, chłopak trafia do szpitala, tam spotyka pielęgniarza, który wyciąga w jego stronę pomocną...(więcej)
 • -32% Niebko
  od 18,90zobacz oferty z 8 księgarni - premiera: 2013-09-25
  Marzena Niemców nie lubi. Właśnie dlatego, uciekając z Polski w latach osiemdziesiątych, wybrała Anglię. Ale Polacy zawsze mają pecha (i Polki też) – do mieszkania pod nią wprowadził się Niemiec i godzinami słucha starych szlagierów....(więcej)
 • od 13,73zobacz oferty z 13 księgarni - premiera: 2013-10-15
  Książka pt. „Szukając Jutra” opisuje skomplikowane losy Damiana, który po przykrych doświadczeniach w rodzinnym domu poszukuje sensu życia. Zanim jednak zaczął szukać owego sensu, stracił brata – jedyną osobę,...(więcej)
 • od 8,33zobacz oferty z 13 księgarni - premiera: 2014-07-22
  „Przypadek Gabriela L” Jakuba Igwińskiego to historia, która opowiada o problemach, z którymi dziś muszą mierzyć się młodzi ludzie. Bohaterowie zmagają się z nimi w świecie przypominającym ten, w którym...(więcej)
 • od 12,43zobacz oferty z 13 księgarni - premiera: 2015-08-29
  „Roma i Amor – historia prawdziwa” Jerzego Zielińskiego to współczesna powieść obyczajowa o walce z niesprzyjającym losem, popełnianych w życiu błędach i pragnieniu miłości. Główną bohaterką jest...(więcej)
 • od 14,40 zł Brak ofert - premiera: 2014-08-05
  Marta zmaga się z traumatycznymi przeżyciami i za wszelką cenę pragnie uwolnić się od wspomnień z dzieciństwa, przez lata molestowana przez ojczyma, odrzucona przez matkę. Nadzieją na wyrwanie się z piekła przeszłości jest...(więcej)
 • -42% Paradoks
  od 11,06zobacz oferty z 13 księgarni - premiera: 2015-02-05
  Młody adwokat – Marek Rudnicki, prowadzący własną kancelarię, postanawia zająć się sprawą zaginięcia osiemnastoletniego chłopaka, Tomka. Pierwsze tropy prowadzą do jego rodzinnego domu i szkoły. Trzy dni później Rudnicki...(więcej)
 • -42% Bękart
  od 14,40zobacz oferty z 13 księgarni - premiera: 2015-06-25
  Mateusz Stawicki to młody chłopak mieszkający na Bronowicach – jednej z najniebezpieczniejszych dzielnic Lublina. Mateusz dorasta w trudnych realiach blokowiska, gdzie królują pijaństwo, patologia i prawo pięści. Nękany przez ojca...(więcej)
 •   Brak ofert
  Ayaan Hirsi Ali, autorka bestsellerowych wspomnień pt. „Niewierna”, w nowej książce kreśli obraz kulturowych różnic między islamem i cywilizacją zachodnią. Opowiada o życiu w Ameryce, z dala od muzułmańskich fanatyków, którzy...(więcej)
 • -10% Wstyd
  od 25,11 zł Brak ofert
  Zaczęło się to pewnego zwykłego piątkowego popołudnia. Kolejne rodzinne spotkanie w naszym domu w zachodnim Londynie. Na sofie siedziała moja teściowa. Rozejrzała się dumnie wkoło, uśmiechnęła, po czym przemówiła: "A zatem...(więcej)
 • od 20,21zobacz oferty z 13 księgarni - premiera: 2014-04-04
  Wzorowa rodzina. Doskonała praca. Wydarzenia, których nie można wytłumaczyć.Elżbieta, dyrektorka firmy farmaceutycznej, zaskakuje wszystkich. Mąż, rodzina, współpracownicy – nikt nie może pojąć, dlaczego to zrobiła. Miała przecież...(więcej)
 • od 28,88 zł Brak ofert - premiera: 2014-06-27
  W deszczowe piątkowe popołudnie w lipcu 2011 roku ośmioletni jedynak Sander Mohr umiera we własnym domu. Rodzice są zdruzgotani. Inger Johanne Vik, psycholog zajmująca się kryminalistyką, uważa, podobnie jak wszyscy inni, że chłopczyk...(więcej)
 • -21% Skazy
  od 22,09zobacz oferty z 13 księgarni - premiera: 2014-12-14
  „Skazy” to historia ludzi, którzy nie są doskonali, i historia miasta, które dało się uwieść totalitarnej ideologii. Piekła nie ma – twierdzi jeden z bohaterów powieści. Ta historia dowodzi, że piekło to jesteśmy my...(więcej)
 • od 16,92zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2016-06-09
  Miłością pokonasz wszystko! Jak silna może być kobieca solidarność? Gdy los splata ze sobą losy czterech pozornie różnych kobiet, nikt nawet nie wyobraża sobie, co się wydarzy… Weronika, Ola, Kornelia i Anna mają za sobą trudną...(więcej)
 • od 26,55 zł Brak ofert - premiera: 2014-05-28
  Mike Winegate miał trudne dzieciństwo – był pozostawiony na placu zabaw w wieku czterech lat i wychował się w domu dziecka. Nikt nigdy się po niego nie zgłosił, a on ma mgliste wspomnienie o swoich rodzicach. Jako dorosły może wreszcie...(więcej)
 • Na zimnym stole w prosektorium w bezlitosnym świetle leży ciało Anny, pani psycholog, żony, matki, córki, siostry. Zmęczony dniem młody patolog, Jacek Bondrucki, przeprowadza pośpiesznie sekcje zwłok. Gdyby nie grymas strachu na twarzy...(więcej)
 • od 21,36zobacz oferty z 6 księgarni - premiera: 2015-05-06
  Dynamiczna i pełna humoru książka najpoczytniejszej francuskiej pisarki. Odważne Muchchas zmagają się z losem i spełniają marzenia.     W Nowym Jorku, Hortense pracuje nad swoją pierwszą kolekcją haute couture, z nadzieją na...(więcej)
 • od 22,25zobacz oferty z 6 księgarni - premiera: 2015-06-17
  Trzeci tom bestsellerowej trylogii. Lekkie pióro autorki, barwne, charyzmatyczne i odważne bohaterki sprawiają, że lektura książki będzie z pewnością doskonałą rozrywką. Kobiety zmierzają naprzód wielkimi krokami. Nie sposób...(więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: