Temat: rio de janeiro

Znaleziono: 8 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 26.60zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2016-07-06
  Niezwykła biografia pokazująca ludzką twarz przywódcy brazylijskiego kartelu narkotykowego, a zarazem człowieka próbującego walczyć o sprawiedliwość w bezwzględnym świecie przestępczego półświatka. Ten paradoks jest... (więcej)
 • od 25.54zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2020-03-26
  Błyskotliwa powieść o prawdziwej kobiecej przyjaźni, zazdrości i stracie. Zanurz się w rytmie samby i daj porwać szalonemu Rio de Janeiro lat 30. XX wieku! Dziewięcioletnia Dores pracuje na farmie trzciny cukrowej w sercu Brazylii.... (więcej)
 • od 29.25zobacz oferty z 13 księgarni - premiera: 2017-08-01
  Emigracja, pamięć, historia i tożsamość to wokół tych tematów osnute są opowieści polskich imigrantów w Rio de Janeiro, z którymi rozmawiała Aleksandra Pluta. Co łączy ze sobą bohaterów tej książki? Większość z nich przybyła... (więcej)
 • od 20.93zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2019-03-21
  Kim jesteśmy i skąd się wzięliśmy? Piękna poetycka proza o poszukiwaniu korzeni. Po śmierci mamy kilkunastoletnia Vanja postanawia wyjechać z Rio de Janeiro do Stanów, gdzie się urodziła, aby odnaleźć ojca. W towarzystwie byłego męża... (więcej)
 • od 24.20 zł Brak ofert - premiera: 2016-03-30
  Troje bohaterów i trzy historie życia, przeplatające się i tworzące coraz bardziej wciągającą i niesamowitą opowieść. Na kartach książki poznasz fascynującą Brazylię, miejsce urokliwe, pełne zmagań i mrocznych... (więcej)
 • od 23.92zobacz oferty z 17 księgarni - premiera: 2017-01-20
  Rio de Janeiro, lata 30. XX wieku. Pochodzący z Polski szewc Max Kutner zostaje zmuszony do pracy w cenzurze listów żydowskich imigrantów Świat nieuchronnie zmierza ku II wojnie światowej. W Brazylii nowy dyktatorski rząd, podejrzewając... (więcej)
 • „Bóg tworzył świat przez 6 dni, a dzień siódmy pozostawił na Rio de Janeiro” – oto jak mieszkańcy miasta tłumaczą jego niepowtarzalne piękno. Brazylijska metropolia jest bez wątpienia jednym z najpiękniej położonych miast na... (więcej)
 • od 9.99 zł Brak ofert
  Świat Według Reportera jest serią książek z zapisem podróży znanego dziennikarza, prowadzącego i reportera Wiadomości TVP1– Piotra Kraśko. Eskimosi nauczyli mnie, jak przetrwać, gdy mróz spada do –50 stopni, przekonali, że psie... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: