Wydawca: Replika

Znaleziono: 453 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 43.43 zobacz oferty z 9 księgarni
  Nagrodzona Pulitzerem, wybitna biografia ojca bomby atomowej Po zrzuceniu przez Amerykanów bomby atomowej na Hiroszimę, Robert Oppenheimer okrzyknięty został najsłynniejszym naukowcem swego pokolenia. Dla wielu stał się także... (więcej)
 • od 25.42zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2018-04-17
  Niesamowita gotycka opowieść autorki Nawiedzonego Domu na Wzgórzu! Mary Katherine Blackwood, jej siostra Constance i wuj Julian zamieszkują rodzinną posiadłość. Jeszcze kilka lat wcześniej rodzina liczyła siedmiu członków – do... (więcej)
 • od 23.19 zł Brak ofert - premiera: 2016-09-13
  Jedno z najważniejszych dzieł myśli społecznej XX wieku „Bunt mas” to książka ceniona przez psychologów i socjologów na całym świecie. Stanowi swoistą biblię na temat zachowań różnych ludzkich zbiorowości, a w... (więcej)
 • od 26.17zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2018-02-13
  Wejście do Domu na Wzgórzu przypomina wkroczenie w głąb umysłu szaleńca; wkrótce sami zaczynamy popadać w obłęd – Stephen King Do starego, mrocznego i owianego złą sławą domu na wzgórzu przybywają cztery osoby: doktor Montague... (więcej)
 • od 39.90 zł Brak ofert
  Co zrobiłaś, że żyjesz, gdy tylu tam zginęło? Rok 1947, Brooklyn Zofia – piękna, delikatna córka polskiego antysemity i była więźniarka obozu koncentracyjnego w Oświęcimiu nie potrafi się uporać z demonami przeszłości. Jej... (więcej)
 • od 26.43 zł Brak ofert - premiera: 2018-06-12
  Był bezchmurny letni dzień 1900 roku. Grupa uczennic z elitarnej pensji dla dziewcząt pani Appleyard wraz z kilkoma nauczycielkami wybrała się na piknik w pobliże miejsca zwanego Wiszącą Skałą. Po lunchu kilka starszych uczennic udało... (więcej)
 • od 26.92zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2019-11-26
  Jedna z najważniejszych książek na temat słowiańskiej demonologii! Strzygonie, zmory, południce, latawce, kikimory, leśne duchy, wąpierze, przypadki polowań na czarownice w kraju nad Wisłą – zostały tu opisane szczegółowo, okiem... (więcej)
 • Jedna z najważniejszych książek poświęconych polskiej demonologii. Fascynujący świat słowiańskich duchów i demonów od lat inspiruje najznakomitsze osobistości nauki. Doktor Leonard Pełka, uczeń Bohdana Baranowskiego, spędził... (więcej)
 •   Brak ofert - premiera: 2020-06-29
  „Wybór Zofii” (oryg. Sophie's Choice) to powieść opublikowana w 1979 roku, która przyniosła autorowi, amerykańskiemu pisarzowi Wiliamowi Styronowi, światową sławę.Książka opowiada historię pełnego namiętności trójkąta: Zofii... (więcej)
 • od 36.08 zł Brak ofert - premiera: 2019-03-11
  Po raz pierwszy w Polsce wszystkie opowiadania G. K. Chestertona o ojcu Brownie zebrane w jednym tomie! Ojciec Brown to skromny, szczery i przesympatyczny ksiądz, który posiada niebywałą zdolność do rozwiązywania nawet najbardziej... (więcej)
 • od 28.84 zł Brak ofert - premiera: 2018-09-07
  Jedna ze 100 najwspanialszych powieści anglojęzycznych! Nikt nie jest lepiej przygotowany do wielkiej kariery i walki o bogactwa od powabnej i bezwzględnej Becky Sharp. Pochlebstwa i podłe intrygi to jej domena, a wyrachowanie, z jakim nie... (więcej)
 • od 24.20 zł Brak ofert - premiera: 2015-03-16
  SAGA O JARLU BRONISZU TO JEDNA Z NAJLEPSZYCH POLSKICH POWIEŚCI HISTORYCZNYCH! NIESAMOWITY ŚWIAT SKANDYNAWSKICH WOJOWNIKÓW. KRÓLESTWO MĘŻNYCH RYCERZY. OKRĘTY PEŁNE DZIKICH ZBROJNYCH DRUŻYN. POTĘŻNI WŁADCY. WIELKA POLITYKA I WIELKA... (więcej)
 • od 25.19 zł Brak ofert - premiera: 2016-05-10
  Witold Goodowski, znany reporter i dziennikarz, określa swoją publicystykę jako opisywanie rzeczywistości taką jaką ona jest, bez upiększeń, ugrzecznień i przekłamań. Lokal dla awanturnych to właśnie próbka takiego pisarstwa.... (więcej)
 • od 27.08 zł Brak ofert - premiera: 2019-08-30
  Zło wypełza z ciemności…Kto lub co próbuje powstrzymać projekt biblijnego zoo?Na ocienionych cedrami wzgórzach Libanu powstaje niezwykły projekt. Ekscentryczny i bardzo religijny miliarder James Peabody pragnie założyć biblijne... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 29.92 zobacz oferty z 9 księgarni - premiera: 2022-05-17
  Pełna grozy i bólu powieść. Niezwykłe, żywe doświadczenie dla każdego, kto po nią sięgnie. John Bonhaim jest młodym człowiekiem, który jako ochotnik zaciąga się do wojska, aby walczyć za demokrację podczas Wielkiej Wojny. Zostaje... (więcej)
 • od 29.90 zł Brak ofert - premiera: 2016-10-18
  Komisarz Benita Herrera, po raz pierwszy w swojej karierze, staje przed zadaniem wytropienia seryjnego mordercy. Jego ofiarami są wyłącznie kobiety, a ze względu na charakterystyczne ułożenie zwłok, przestępca otrzymuje przydomek Całunnik.... (więcej)
 • od 35.90 zł Brak ofert - premiera: 2016-11-02
  Bohaterowie Trainspotting powracają! Życie Marka Rentona zdaje się biec zwyczajnym torem: uczelnia, śliczna dziewczyna, a nawet pewien status społeczny. Jednak po śmierci młodszego brata wszystko po kolei mu się rozpada, a on sam zaczyna... (więcej)
 • od 30.90 zł Brak ofert - premiera: 2018-04-17
  Autor bestsellerów Chłopiec w pasiastej piżamie i Chłopiec na szczycie góry w kolejnej wyśmienicie nakreślonej opowieści wojennej! W dniu wybuchu I wojny światowej ojciec Alfiego Summerfielda obiecał, że nie pojedzie na front –... (więcej)
 • od 26.27 zł Brak ofert - premiera: 2017-11-14
  Na podstawie książki powstał serial produkcji Netflix, który podbił serca milionów widzów! Przekrocz próg więzienia dla kobiet... Piper Kerman jeszcze do niedawna miała fantastyczne mieszkanie, kochającego faceta i obiecującą... (więcej)
 • od 32.90 zł Brak ofert - premiera: 2017-05-23
  Pierwsze miejsce na liście bestsellerów „New York Timesa”. Jedna z najlepszych książek roku według portalu Bookpage. Lektura obowiązkowa dla miłośników mrocznych kryminałów psychologicznych, jak również dla wielbicieli... (więcej)
 • od 24.67zobacz oferty z 9 księgarni - premiera: 2019-08-22
  Życie i śmierć na stołach operacyjnych na przełomie XIX i XX wieku! Wspomnienia wybitnego chirurga z okresu, gdy operacje trwały godzinami i często z błahych powodów kończyły się zgonem pacjenta – śmiertelność chirurgiczna wynosiła... (więcej)
 • Rozpalający wyobraźnię świat słowiańskich wierzeń Diabły, szatany, biesy… Czarownice, wiedźmy, strzygi… Jak by ich nie nazwać - zawsze wzbudzały emocje i przerażały ludzi, towarzysząc im od wieków. Autor, dzięki próbie... (więcej)
 • od 28.74 zł Brak ofert - premiera: 2020-09-18
  Trzymający w napięciu thriller medyczny, doskonale oddający intensywną atmosferę panującą w Białym Domu! Prezydent Geoffrey Hilliard i jego rodzina żyją w ciągłym blasku politycznego świata. Biały Dom nie jest łatwym miejscem do... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 52.43 zobacz oferty z 9 księgarni - premiera: 2024-02-13
  „Wnikliwa i niesamowicie wciągająca historia wojny powietrznej toczonej przeciwko nazistowskim Niemcom. Barwnie odtwarza codzienne życie ludzi, którzy latali w podniebnych misjach.” – William Grimes, „The New York Times”. II wojna... (więcej)
 • od 24.50 zł Brak ofert
  Jedna ze stu najważniejszych książek wszechczasów! Szalone kontrowersje, jakie wzbudziła książka Thomasa Hardy’ego, Tessa D’Urberville, ukazując otwarty portret seksualnej hipokryzji społeczeństwa epoki wiktoriańskiej,... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: