Autor: Agnieszka Fedorczyk

Znaleziono: 7 e-booków
Sortuj: alfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 8.98 zł Brak ofert
  Warto przyglądać się skórze, gdyż wszelkie zmiany, np. skłonność do przebarwień, do powstawania siniaków, świąd, obrzęki mogą wskazywać na procesy chorobowe toczące się wewnątrz organizmu, takie jak np. cukrzyca czy choroby serca.... (więcej)
 • od 8.98 zł Brak ofert
  Przeziębienie to jedna z lżejszych chorób układu oddechowego. Niestety, tych schorzeń jest znacznie więcej: zapalenie zatok, krtani, polipy nosa i krtani czy dolegliwości gardła i uszu... Mało kto wie, że choroby laryngologiczne mogą być... (więcej)
 • od 8.98 zł Brak ofert
  W ciągu ostatnich lat wzrasta liczba osób chorujących na choroby odkleszczowe: boreliozę, kleszczowe zapalenie mózgu i opon mózgowych, anaplazmozę itd. Jedną z najszybciej rozprzestrzeniających się chorób odzwierzęcych w Europie, w tym... (więcej)
 • od 8.98 zł Brak ofert
  Ból oczu może sygnalizować niegroźną dolegliwość wywołaną na przykład przeciążeniem wzroku, ale także może oznaczać poważną chorobę, taką jak np. jaskra. To choroba, która długo rozwija się podstępnie. Choruje ponad 70... (więcej)
 • od 8.98 zł Brak ofert
  Niewinny kaszel, chrypka czy przeziębienie mogą być zwiastunami takich chorób, jak astma, grypa czy gruźlica – o tej ostatniej często się dziś mówi, bo zapada na nią coraz więcej osób. A to tylko niektóre z chorób układu... (więcej)
 • od 8.98 zł Brak ofert
  Wielu chorób neurologicznych nie potrafimy całkowicie zahamować, ale dzięki zrozumieniu ich istoty, zastosowaniu odpowiednich leków, czy rehabilitacji możemy znacznie zwolnić ich postęp, złagodzić objawy i poprawić jakość życia... (więcej)
 • od 8.98 zł Brak ofert
  Najczęściej występują: choroba Gravesa-Basedowa, choroba Hashimoto, cukrzyca insulinozależna (czyli typu 1), anemia złośliwa, reumatoidalne zapalenie stawów, zespół Sjögrena, olbrzymiokomórkowe zapalenie tętnic i inne zapalenia naczyń,... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: