Autor: Chris Bradford

Znaleziono: 10 e-booków
Sortuj: alfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 21.50 zł Brak ofert
  Jest sierpień 1611 roku. Statek Jacka Fletchera rozbija się u wybrzeży Japonii - ukochany ojciec chłopca i załoga giną zamordowani przez piratów ninja. Jacka otacza opieką Masamoto Takeshi, legendarny mistrz miecza. Gdy chłopiec trafia do...(więcej)
 • od 21.50 zł Brak ofert
  Pasjonująca przygoda, która od pierwszej strony rzuca czytelnika na ziemię i trzyma go tam do końca...  Eoin Colfer, autor serii o Artemisie Fowlu Jest sierpień 1611 roku. Statek Jacka Fletchera rozbija się u wybrzeży Japonii – ukochany...(więcej)
 •   Brak ofert
  Trzeci tom bestsellerowej trylogii o przygodach Jacka! Jest rok 1613. Nastały niespokojne czasy. Szczególnie dla cudzoziemców. Japonia stoi u progu wojny i każdy samuraj musi się opowiedzieć po którejś ze stron. A gdy zacznie się...(więcej)
 • od 26.00 zł Brak ofert
  Jedyna Szkoła Dwojga Niebios przestała istnieć, w wojennej zawierusze zginęło wielu przyjaciół Jacka. Chłopak, podobnie jak inni obcokrajowcy, musi natychmiast opuścić Japonię. W przeciwnym wypadku czeka go śmierć. Ścigany przez...(więcej)
 • od 26.01 zł Brak ofert
  Kolejny tom przygód młodego samuraja! Jack Fletcher budzi się w stajni obskurnej gospody. Ma na sobie brudne i podarte kimono. Czuje ból – najwyraźniej stoczył jakąś walkę. Z przerażeniem zdaje sobie sprawę, że stracił wszystko....(więcej)
 • od 26.01 zł Brak ofert - premiera: 2014-04-08
  Jack Fletcher staje wobec najtrudniejszego jak dotąd wyzwania. Zmuszony szukać schronienia przed burzą śnieżną, napotyka wieśniaków nękanych przez bandę rozbójników. Mimo pewnych wątpliwości młody Anglik zgadza się walczyć w ich...(więcej)
 • od 26.00 zł Brak ofert - premiera: 2014-05-20
  Kolejny tom przygód młodego samuraja! Nieustraszony Jack Fletcher i jego przyjaciele tym razem muszą się zmierzyć z szalejącym morskim żywiołem. Uciekając przed pościgiem samurajów szoguna, natrafiają jednak na równie groźne...(więcej)
 • od 28.70 zł Brak ofert - premiera: 2014-10-07
  Ostatni tom przygód młodego samuraja wraz z prezentem dla czytelników – niepublikowanym dotąd w Polsce opowiadaniem o Jacku! Jack ucieka, by ocalić życie. Port Nagasaki jest już blisko, lecz samuraje szoguna szykują się do...(więcej)
 • od 31.90 zł Brak ofert - premiera: 2015-06-16
  Pierwszy tom nowej serii autora bestsellerowego „Młodego samuraja”. Oceń zagrożenie. Zwalcz niebezpieczeństwo. Opuść strefę śmierci. W pełnym zagrożeń świecie każdy potrzebuje ochrony. Nikt nie podejrzewa, że nastolatek może...(więcej)
 • od 32.30 zł Brak ofert - premiera: 2016-06-22
  Czternastolatek do zadań specjalnych. Tak można nazwać młodocianego agenta ochrony, który musi sprostać zadaniu chronienia córek milionera. Niepozorny chłopak, a przy tym mistrz sztuk walki Connor Reeves, ma spore osiągnięcia...(więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: