Autor: Janusz Rudnicki

Znaleziono: 7 e-booków
Sortuj: alfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 28.38zobacz oferty z 9 księgarni - premiera: 2019-03-20
  Oto następne białe króliki wyciągnięte z mojego kapelusza. W jednej z klatek Piłsudski, niechluj w kalesonach,stawia pasjansa czy będzie dyktatorem Polski, czy nie.I jedno ma tylko ten infantylny dziadek życzenie,żeby puszczać mu na... (więcej)
 • od 27.14zobacz oferty z 7 księgarni - premiera: 2017-03-08
  Powrót zadziornego krytyka i pisarza życiorysty! Zbiór błyskotliwych próz, portretów literackich i recenzji Janusza RudnickiegoPoprzez komentarze do współczesnej literatury, biografie znanych postaci, jak Hans Frank, Zofia Stryjeńska,... (więcej)
 • od 23.22zobacz oferty z 5 księgarni - premiera: 2013-05-08
      Nowy zbiór brawurowych opowieści Janusza Rudnickiego, jednego z najoryginalniejszych pisarzy polskich. Jeździłem i pisałem. Tłukłem się po Europie jak diabeł po piekle. Jeździłem tyle, że krok mi się zmienił, po chodniku chodzę... (więcej)
 • od 28.80 zł Brak ofert - premiera: 2014-10-08
      Janusz Rudnicki, jeden z najważniejszych polskich pisarzy. W swoich esejach bierze na warsztat rozmaite postaci z panteonu literatów, postaci historycznych, oryginałów: od Danuty Wałęsowej poprzez braci Grimm, Kafkę, aż po Hitlera. Tom... (więcej)
 • od 20.93 zł Brak ofert - premiera: 2007-10-01
  Chodźcie idziemy, nowa powieść Janusza Rudnickiego, to książka zabawna i przerażająca zarazem. O sprawach poważnych i dla Polaków trudnych mówi się w niej bez namaszczenia – autor stawia na groteskę, czarny humor i kpinę. Gdańsk,... (więcej)
 • od 21.60 zł Brak ofert - premiera: 2009-12-06
  Śmierć czeskiego psa, najnowsza książka Janusza Rudnickiego, to zbiór znakomitych opowiadań, w których sowizdrzalski duch i groteska łączą się z nostalgią i przeczuciem śmierci. Obywatel Niemiec Adam Kowalski, mimowolny przemytnik... (więcej)
 • od 28.72 zł Brak ofert - premiera: 2011-01-26
  Czy można znaleźć w środku Niemiec mąkę kartoflaną, by w niedzielę ugotować kluski śląskie? Czy wypada czytać poezję, gdy stoi się na czatach, a kumple właśnie obrabiają sklep? W który zaułek skręcić, żeby trafić tam, gdzie... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: