Autor: Jonathan Franzen

Znaleziono: 6 e-booków
Sortuj: alfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 31.74zobacz oferty z 8 księgarni - premiera: 2016-09-28
  Patty i Walter poznają się na studiach. Walter jest nieśmiałym studentem, idealistą z głową pełną pomysłów i marzeń.Przed Patty – wschodzącą gwiazdą koszykówki – rysuje się świetlana sportowa kariera. Pobierają się po... (więcej)
 • od 32.77zobacz oferty z 7 księgarni - premiera: 2016-09-28
  Znakomita społeczno-obyczajowa panorama Ameryki ostatniego półwiecza. Nagrodzone prestiżową National Book Award, tragikomiczne arcydzieło o upadku rodziny w pełnych powierzchowności czasach. Po niemal pięćdziesięciu latach w roli... (więcej)
 • od 27.00zobacz oferty z 7 księgarni - premiera: 2019-05-15
  Zbiór ciętych, prowokacyjnych esejów autora Korekt i Wolności. „Jeśli esej, zgodnie z francuskim źródłosłowem, jest czymś w rodzaju próby – czymś takim, czego się podejmujemy, czymś niekoniecznie ostatecznym, kategorycznym;... (więcej)
 • od 37.00zobacz oferty z 1 księgarni - premiera: 2015-10-21
  Jonathan Franzen pisze o najmroczniejszych i najgłębiej skrywanych uczuciach, skłaniając do refleksji nad problemami naszych czasów.     Purity „Pip” jest młodą kobietą, która pragnie poznać swojego ojca. Dziewczyna właśnie... (więcej)
 • Lata osiemdziesiąte. Saint Louis, wyimaginowane dwudzieste siódme pod względem wielkości miasto w USA, które w znacznej mierze przypomina to prawdziwe, leżące nad rzeką Missisipi. Miasto obciążone mitem amerykańskiego snu i powiązanych... (więcej)
 • Epicki rozmach, społeczne zaangażowanie, prawdziwe emocje  to siła prozy Jonathana Franzena, okrzykniętego największym żyjącym pisarzem amerykańskim. Louis Holland przybywa do Bostonu po serii trzęsień ziemi na północnym wybrzeżu.... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: