Autor: Remigiusz Grzela

Znaleziono: 10 e-booków
Sortuj: alfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • -35% Wolne
  od 16.25zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2017-02-16
    Wolne to dwanaście rozmów z kobietami, które wybrały podróż do wolności. Ich wolność jest darem, ale i bywa gorzką koniecznością. To opowieść o kobietach, których siła wydaje się niewyczerpana i u których determinacja jest... (więcej)
 • od 21.28zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2017-07-05
  Na nowo do odkrycia paryskie spotkanie z Wierą Gran. Młody warszawski dziennikarz przypadkowo w metrze spotyka żonę zmarłego poety Borysa. Kobieta zniknęła 30 lat temu i od tamtej pory słuch po niej zaginął. Aby zrozumieć, co się... (więcej)
 • od 26.32zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2017-12-21
  Długo wyczekiwany portret dwóch wybitnych dziennikarek. Dwie wyjątkowe kobiety, dwie silne osobowości, dwie wybitne dziennikarki. Odważne, bezkompromisowe, piekielnie pracowite. Teresa Torańska bardziej empatyczna – ostra, ale... (więcej)
 • Kalina Jędrusik. Stanisław Dygat. Uwodziciele. Hipnotyzerzy. Królowie życia.Byli dla siebie stworzeni. I byli dla siebie przekleństwem. Kalina przez całe życie była wpatrzona w ojca libertyna, który żył w trójkącie z żoną i jej... (więcej)
 • od 29.00 zł Brak ofert
  „Złodzieje koni” to powieść o pokoleniach mężczyzn w „zaklętym” kręgu kompleksów, słabości i tchórzostwa. „Romantykach”, złodziejach złudzeń i marzeń. Pokoleniach nieobecnych... (więcej)
 • -10% Obecność
  od 27.00 zł Brak ofert
  Rozmowy o obecności Nieobecnych, która przynosi spokój i ukojenie. Dopełnia obrazu tego, kto odszedł i dopełnia istnienie tych, którzy pozostali. O swoich doświadczeniach mówią: Krystyna Janda, Paula Sawicka, Leszek Sankowski,... (więcej)
 • od 27.22 zł Brak ofert - premiera: 2015-07-10
  Pan się mną interesuje ze względu na moją długowieczność. A to nie wystarczy. To nie moja zasługa. Jestem długowieczna przez Hitlera. Dowiedziono naukowo, że szczury głodzone żyją dwa razy dłużej od szczurów najedzonych. Nie miałam... (więcej)
 •   Brak ofert
  Są takie życiorysy, w których nic się nie zgadza. Fikcja miesza się z prawdą, a prawda z roku na rok coraz bardziej się zaciera. Bywa, że w końcu łatwiej uwierzyć w fikcję niż w prawdę o sobie. Czas mija, świadkowie odchodzą, fakty... (więcej)
 • od 22.00 zł Brak ofert
  Intrygujące i szczere rozmowy z wybitnymi indywidualnościami. Sztuka i życie. Miłość i nienawiść. Strach i odwaga. Samotność i potrzeba bliskości. Odrzucenie i samoakceptacja. Obcość i oswojenie. Pasja i potrzeba nieustannego... (więcej)
 • od 28.70 zł Brak ofert - premiera: 2016-02-12
  Obszerny wywiad z Barbarą Krafftówną – czołową postacią polskiego życia kulturalnego, gwiazdą teatru i Kabaretu Starszych Panów, oraz wspaniałą aktorką filmową. Rozmowę prowadzi Remigiusz Grzela, autor wywiadów... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: