Autor: Robert Ludlum

Znaleziono: 16 e-booków
Sortuj: alfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 23.12zobacz oferty z 13 księgarni - premiera: 2015-02-18
  Za namową wzmacniających swoją potęgę Chin, które rozpaczliwie potrzebują nowych źródeł energii, Maceo Encarnacion, meksykański baron narkotykowy, wchodzi w układ z Ben Davidem, pułkownikiem Mossadu, który nadzoruje... (więcej)
 • od 23.42zobacz oferty z 13 księgarni - premiera: 2016-07-06
  PRZEDSPRZEDAŻ Do 5 lipca ebook dostępny w przedsprzedaży. Ebook trafi do Twojej Biblioteki w dniu premiery 6 lipca. Najnowsza powieść cyklu z Jasonem Bournem. Bourne jest główną postacią trzech powieści Roberta Ludluma: Tożsamość... (więcej)
 • Bohaterem "Odysei Jansona" (i wcześniejszej "Dyrektywy Jansona") jest Paul Janson, kiedyś profesjonalny zabójca w służbie tajnej komórki amerykańskiego wywiadu, zwanej Wydziałem Operacji Konsularnych, obecnie niezależny konsultant do spraw... (więcej)
 • od 22.02zobacz oferty z 6 księgarni - premiera: 2013-07-17
  Jason Bourne – perfekcyjnie wyszkolony zabójca, który nie pamięta swojej przeszłości, wychowanek eksperymentalnego programu Treadstone potajemnie prowadzonego przez rząd USA – to najbardziej znana postać literacka wykreowana przez... (więcej)
 • od 25.20 zł Brak ofert - premiera: 2012-07-27
    David Webb, dawny agent o kryptonimie Jason Bourne wykonujący tajne misje dla rządu Stanów Zjednoczonych, wiedzie spokojny żywot jako profesor lingwistyki na Uniwersytecie Georgetown, jednak już niebawem upomni się o niego przeszłość.... (więcej)
 • od 26.25 zł Brak ofert - premiera: 2012-08-31
  Paul Janson w młodości walczył w Wietnamie pod dowództwem sadystycznego psychopaty Alana Demaresta. Po powrocie do kraju przystał do supertajnej komórki amerykańskiego wywiadu, tak zwanego Wydziału Operacji Konsularnych, i złożył... (więcej)
 • od 26.25 zł Brak ofert - premiera: 2013-01-25
  Amerykański prawnik Joel Converse przyjeżdża do Genewy negocjować fuzję przedsiębiorstw. Nieoczekiwanie okazuje się, że interesy drugiej firmy reprezentuje jego dawny kolega z college'u, Avery Fowler, używający obecnie nazwiska Preston... (więcej)
 • od 26.25 zł Brak ofert - premiera: 2013-02-22
  Dwadzieścia lat temu czołowi agenci dwóch supermocarstw – Brandon Scofield z elitarnej komórki amerykańskiego wywiadu i Wasilij Taleniekow z KGB – połączyli siły, aby powstrzymać wspólnego wroga: stworzoną na... (więcej)
 • od 26.55 zł Brak ofert
  Enter Scofield i Wasyl Talenikow to dwaj zakonspirowani agencji wrogich sobie rządów. Przebiegli, doświadczeni i śmiertelnie niebezpieczni darzą się czystą nienawiścią. Okoliczności zmuszą ich, by zwarli szyki przeciwko wspólnemu... (więcej)
 • od 24.21 zł Brak ofert
  "Kontynuacja powieści „Mistyfikacja Bourne’a” zaczyna się tuż po strzelaninie w Afryce i śmierci przyjaciółki Jasona Bourne’a, handlarki sztuki, Tracy Atherton. Bourne przywołuje w swojej porażonej amnezją pamięci fragmenty... (więcej)
 • od 24.21 zł Brak ofert
  Siódma z serii książek o Jasonie Bournie, zbuntowanym agencie powołanym do życia przez Roberta Ludluma. 'Mistyfikacja Bourne'a' to znakomity thriller spiskowy kontynuujący wątki z poprzedniej powieści, 'Sankcja Bourne'a', wydanej w Polsce... (więcej)
 • od 25.65 zł Brak ofert
  Bourne ma wreszcie szansę zakosztować normalnego życia - jako wykładowca uniwersytecki, David Webb. Choć nie zamierza powracać do dawnej tożsamości, ulega prośbie swego mentora i zgadza się mu pomóc w wyjaśnieniu śmierci byłego... (więcej)
 • od 27.81 zł Brak ofert - premiera: 2014-04-01
  Podczas burzy na Morzu Śródziemnym rybacy wyławiają człowieka z ranami postrzałowymi i oddają go pod opiekę lekarza – Anglika osiadłego na małej wysepce w pobliżu francuskiego wybrzeża. Anglikowi, choć żyje w oparach alkoholu,... (więcej)
 • od 28.40 zł Brak ofert - premiera: 2015-07-15
  Na wyspie Parrish, u wybrzeży Wirginii, z dala od wścibskich oczu ulokowano pilnie strzeżony rządowy ośrodek psychiatryczny. To szpital dla byłych pracowników wywiadu, którzy są w posiadaniu ściśle poufnych informacji. Tak jak Hal Ambler... (więcej)
 • od 28.80 zł Brak ofert - premiera: 2015-09-11
  Powieść szpiegowska. Todd Belknap, agent terenowy w Wydziale Operacji Konsularnych, traci pracę po tym jak jedna z operacji kończy się fiaskiem. Jednak kiedy jego przyjaciel i dawny współpracownik zostaje uprowadzony, a rząd odmawia... (więcej)
 • od 30.50 zł Brak ofert - premiera: 2015-11-20
  Amaya Bajaratt to piękna, młoda… i śmiertelnie niebezpieczna kobieta. Jako mała dziewczynka była światkiem masakry buntowników w której zginęli jej rodzice.  Już wtedy poprzysięgła sobie, że pomści ich śmierć. Zemsta i opór... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: