Autor: Tariq Ali

Znaleziono: 5 e-booków
Sortuj: alfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 25,42 zł Brak ofert - premiera: 2014-09-22
  Kair, rok 1181. Ibn Jakub, ambitny i utalentowany skryba żydowskiego pochodzenia, podejmuje się spisania historii życia sułtana Salah ad-Dina - potężnego władcy i wyjątkowego człowieka. Przez długie miesiące, podczas których...(więcej)
 • od 23,72 zł Brak ofert - premiera: 2015-03-17
  Palermo, rok 1153. Sycylię, znajdującą się pod panowaniem Rogera II – najbardziej wschodniego ze wszystkich chrześcijańskich władców – wciąż jeszcze licznie zamieszkują muzułmanie. Pomimo przychylności króla i jego oddania...(więcej)
 • od 23,72 zł Brak ofert
  Jak każdego lata, kiedy upał w Stambule staje się nie do zniesienia, rodzina Iskendera Paszy wyjeżdża do pałacu nad morzem Marmara. Jest rok 1899 i ostatnie mocarstwo islamskie chwieje się w posadach. W czasach nieuniknionych przemian i...(więcej)
 • od 23,72 zł Brak ofert - premiera: 2014-05-27
  Grenada, rok 1499. Jiménez de Cisneros, bezwzględny arcybiskup Toledo i zagorzały orędownik rekonkwisty i inkwizycji, obsesyjnie dąży do całkowitego usunięcia muzułmanów z Hiszpanii i wymazania kultury mauretańskiej z historii...(więcej)
 • od 25,42 zł Brak ofert
  Przygotowując się do napisania biografii Platona, Dara wyrusza w podróż z Lahauru do Londynu i z Paryża do Pekinu, wydobywając na światło dzienne dawno zapomniane wydarzenia i epizody z życia osobliwego artysty, które okazują się być w...(więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: