Autor: Yan Lianke

Znaleziono: 5 e-booków
Sortuj: alfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • -17% Sen wioski
  Książka jednego z najbardziej utalentowanych i najbardziej cenzurowanych współczesnych autorów chińskich. Oparta na prawdziwych wydarzeniach z końca lat 90. – epidemii AIDS dziesiątkującej całe wsie, których mieszkańcy, zachęcani... (więcej)
 • od 41.58zobacz oferty z 9 księgarni - premiera: 2019-01-01
  „Kroniki Eksplozji” to mitorealistyczna opowieść o wielkim skandalu, jakim jest rozwój współczesnych Chin oraz hipnotyzującej i dewastującej mocy władzy. Eksplozja ‒ zapadła mieścina rozkwitająca w megalopolis dzięki złodziejstwu,... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 40.50 zobacz oferty z 3 księgarni
  "Dzień, w którym umarło słońce" to opowieść-baśń, rozgrywająca się w ciągu jednej nocy. Nocy niezwykłej, złowrogiej, pełnej mroku, który jest czymś więcej niż tylko nieobecnością słonecznego blasku. Oto w małej, ... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 36.00 zobacz oferty z 2 księgarni - premiera: 2020-01-01
  Trzecia po Śnie wioski Ding oraz Kronikach Eksplozji dostępna w polskim tłumaczeniu książka Yan Lianke - jednego z najbardziej utalentowanych i najbardziej cenzurowanych współczesnych autorów chińskich. Tym razem punktem wyjścia... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 45.00 zobacz oferty z 2 księgarni
  Czwarta dostępna w tłumaczeniu na język polski książka Yan Lianke nie pozostawia żadnych wątpliwości – oto mamy kolejne dzieło jednego z najbardziej utalentowanych i bezlitosnych kronikarzy współczesnych Chin. Na pozór mamy do... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: