ISBN:9788308067031

Powoli. Jak żyć we własnym rytmie

Autor: Brooke McAlary

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie

Stron: 264

Opłacalność: 7.93 zł/100 stron

Oszczędzasz: 40%

Powoli, nie pędź tak! Ciesz się życiem! Bestsellerowy poradnik dla wszystkich, którzy chcą odnaleźć swój rytm i delektować się każdą chwilą. Kontynuacja rewolucyjnej Prostoty. Siły codziennych rytuałów Brooke McAlary.

Masz wspaniałą rodzinę, odnosisz sukcesy w pracy i tyle osób zazdrości ci pięknego domu? Tylko dlaczego się tym nie cieszysz? Dlaczego źle sypiasz w nocy i wciąż nie możesz pozbyć się stresu? Masz tyle planów, tyle rzeczy do zrobienia i stale brakuje ci czasu. To nie jest dobry rytm. To nie jest TWÓJ rytm!

Aby się o tym przekonać, zwolnij i ogranicz aktywność. Oddziel zachcianki od potrzeb, uwolnij się od nadmiaru rzeczy, skoncentruj na tym, co tu i teraz, wybieraj świadomie. Poczuj zapach deszczu, wsłuchaj się w wiatr, chwyć za rękę ukochaną osobę. Być może sądzisz, że to kiepski pomysł i prosta droga do życiowej porażki?

Brooke też tak myślała, gdy pewnego dnia jej idealne życie straciło sens, a jednak podjęła to ryzyko. Teraz swoim doświadczeniami dzieli się z milionami słuchaczy i czytelników. Droga ku życiu we własnym rytmie nie jest łatwa, ale dzięki praktycznym radom zawartym w tej książce krok po kroku dotrzesz do celu.

Brooke McAlary – autorka dwóch bestsellerowych poradników, producentka i gospodyni jednego z najpopularniejszych podcastów w kategorii „Health/Self-Help” na iTunes. Jej program The Slow Home ma już ponad milion pobrań.

Najlepsza cena: Nexto
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.19 zł

Znaleziono 11 ofert ebooków od 20.94 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
  12.56 zł
w programie Nexto Premium
20.94 zł nexto.pl
mobi epub
od 24.50 zł
(dla stałych klientów)
27.22 zł ebookpoint.pl
mobi epub
27.22 zł septem.pl
mobi epub
27.71 zł gandalf.com.pl
mobi epub
27.99 zł inverso.pl
mobi epub
29.67 zł ibuk.pl
mobi epub
31.50 zł swiatksiazki.pl
mobi epub
31.76 zł swiatebookow.pl
mobi epub
34.90 zł woblink.pl
mobi epub
34.90 zł litres.pl
mobi epub
34.90 zł publio.pl

Brooke McAlary - inne e-booki

E-booki podobne do "Powoli"