ISBN:9788324686506

100 sekretów. Mistrza Sprzedaży

Autor: Arkadiusz Bednarski

Wydawnictwo: Onepress

Stron: 100

Opłacalność: 24.9 zł/100 stron

Oszczędzasz: 0%

Nieważne, ile wiesz. Ważne, co z tego stosujesz w praktyce.

Od ilu lat pracujesz jako sprzedawca? A może dopiero zaczynasz swoją przygodę ze sprzedażą? Na pewno masz już na swoim koncie jakieś sukcesy, ale i porażki. Wiesz, że pomimo kryzysów, wymagających klientów i dużej konkurencji sprzedaż nie tylko bywa źródłem dochodów, lecz także może Ci dostarczyć wiele osobistej satysfakcji. Twoje zasoby wiedzy i umiejętności wciąż rosną, lecz czasami brakuje Ci tego czegoś - właściwej, konkretnej porady, przychodzącej w odpowiednim momencie.

100 zasad, którymi dzieli się z Tobą Mistrz Sprzedaży, to niezbędnik wybitnego handlowca. Czasem zasady wydadzą Ci się oczywiste, czasem odkrywcze, a przy niektórych zatrzymasz się i powiesz: "To jest to!". Rady zamieszczone w tej książce są krótkie i treściwe. Stworzone specjalnie dla Ciebie - człowieka zajętego, zawsze w biegu, który nie ma czasu na zagłębianie się w filozoficzne dywagacje. Przeczytaj je, a spojrzysz na sprzedawanie z innej strony, będziesz w nowy sposób myśleć o swojej pracy, klientach, ich celach i oczekiwaniach.

Pamiętaj! Po przeczytaniu tej książki nie pożyczaj jej nikomu na dłużej. Na pewno będziesz wracać do niej wielokrotnie.


Arkadiusz Bednarski - jeden z najbardziej znanych polskich trenerów, coachów i mentorów. Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu rozwoju osobistego i sprzedaży. Prowadzi szkolenia w kraju i za granicą. Ze sprzedażą związany jest od 1994 roku. W trakcie swojej kariery zawodowej pracował jako sprzedawca, menedżer i prezes zarządu. Jest autorem dziesięciu książek, w tym bestsellerów Mistrz sprzedaży (Onepress 2009, 2012) i Arcymistrz sprzedaży (Onepress 2009, 2012).Najlepsza cena: Publio
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.13 zł

Znaleziono 4 ofert ebooków od 24.90 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub pdf
13.70 zł onepress.pl
mobi epub pdf
od 17.93 zł
(dla stałych klientów)
19.92 zł ebookpoint.pl
mobi epub pdf
24.90 zł publio.pl
mobi epub pdf
24.90 zł virtualo.pl

Arkadiusz Bednarski - inne e-booki

E-booki podobne do "100 sekretów. Mistrza Sprzedaży"