ISBN:9788324688333

Detektyw Rutkowski. Prawdziwa historia

Autor: Krzysztof Pyzia

Wydawnictwo: Editio

Stron: 272

Opłacalność: 14.67 zł/100 stron

Człowiek-legenda polskiej kryminalistyki odtajniony!

Rutkowski - to nazwisko budzi kontrowersje. Najbardziej rozpoznawalny z detektywów wciąż wywołuje skrajne emocje wśród milionów Polaków. To człowiek wyrazisty, bezkompromisowy, odważny i lubiący ryzyko. Kocha rozgłos i kobiety. Bryluje w mediach i czuje się w nich jak ryba w wodzie, mimo ich nieustającej krytyki. Jaki naprawdę jest Krzysztof Rutkowski? Która część jego medialnego wizerunku jest prawdą, a która kreacją?

Książka jest owocem długich godzin szczerych rozmów, które autor odbył z najsłynniejszym polskim detektywem. Poznaj środowisko, w którym dojrzewał. Przeczytaj o akcjach, które przyniosły mu sławę, pieniądze i wdzięczność setek osób. Zajrzyj za kulisy jego najgłośniejszych spraw, o których dotąd nigdy nie mówił tak otwarcie.

W słowniczku polsko-rutkowskim znajdziesz kultowe już zwroty, którymi detektyw posługuje się na co dzień. Chcesz się dowiedzieć, dlaczego lepiej być kozakiem niż leszczem, do czego służy kwadrat, skąd w domu Rutkowskiego wzięły się pozłacane krzesła i z czego składa się Zestaw Rutkowskiego?

Przeczytaj historię niezniszczalnego Detektywa Rutkowskiego i jej nieznane fakty!


Krzysztof Rutkowski mówi, że kiedyś żył na dni. Później zaczął żyć na godziny. A teraz żyje na minuty. Ale ciągle cieszy się życiem. I to jest najważniejsze. Opowieść Rutkowskiego wciąga. Szczera rozmowa o barwnym dzieciństwie, miłości do kobiet i walki z problemami sprawia, że książkę czyta się z zapartym tchem. (...) Najlepiej od razu przystąpić do lektury i samemu ocenić efekt spotkania dwóch Krzysztofów.

Krzysztof Krawczyk


Krzysztof Pyzia- pochodzi z Trzebiatowa, położonego 10 kilometrów od Bałtyku. Poza Trzebiatowem mocno związany jest z Kołobrzegiem. Swoją przygodę z mediami zaczynał w Radiu Kołobrzeg i w Polskim Radiu Szczecin. Kilka lat temu swoje felietony publikował w "Angorce", dodatku do "Angory" w rubryce, której był pomysłodawcą. Obecnie jest producentem porannego programu "Dzień Dobry Bardzo" w Radiu ZET.


Zobacz oficjalny zwiastun książki!Posłuchaj, jak o książce opowiada sam Autor!Przeczytaj wywiad z Krzysztofem Rutkowskim KLIK»
Przeczytaj wywiad z Krzysztofem Pyzią, Autorem książki KLIK»


Patroni medialni:


Najlepsza cena: Publio
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.22 zł

Znaleziono 5 ofert ebooków od 39.90 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub pdf
21.95 zł onepress.pl
mobi epub pdf
od 28.73 zł
(dla stałych klientów)
31.92 zł ebookpoint.pl
mobi epub pdf
31.92 zł editio.pl
mobi epub pdf
39.90 zł publio.pl
mobi epub pdf
39.90 zł virtualo.pl

Krzysztof Pyzia - inne e-booki

E-booki podobne do "Detektyw Rutkowski. Prawdziwa historia"