Leksykon prawa konstytucyjnego

Autor: Piotr Uziębło, Jerzy Zajadło, Krzysztof Grajewski, Przemysław Kierończyk, Krzysztof Łokucijewski, Anna Machnikowska, Szymon Pawłowski, Marcin Wiszowaty, Andrzej Szmyt

Wydawnictwo: C. H. Beck

Przedstawiany Czytelnikowi Leksykonprawa konstytucyjnego powinien stanowić pomocniczą i uzupełniającą lekturędla osób gruntowanie już zapoznających się z prawem konstytucyjnym, albo teżlekturą wstępną i wprowadzającą dla tych, którzy dopiero rozpoczynajązgłębianie tej dyscypliny prawa.

Omawianą w Leksykonie problematyką będą zainteresowani przede wszystkimstudenci prawa, ale z powodzeniem mogą po niego sięgnąć także studenciadministracji czy nauk politycznych lub dziennikarstwa, a także wszyscy, którzy– a jest to z pewnością krąg szeroki – interesują się problematykąprawnoustrojową. Dla wielu osób leksykon może stanowić podręczne źródłoinformacji, praktyczne w korzystaniu zarówno z uwagi na alfabetyczny układomawianych pojęć, jak i ich syntetyczne ujęcie. Dla ułatwienia dotarcia dodalszych lektur zawarto w leksykoniezarówno – po każdym haśle – wskazanie bardziejszczegółowej literatury przedmiotu, jak i – na wstępie – wykaz podstawowej literatury ogólnej z zakresu prawakonstytucyjnego.

Wyślemy Ci maila, gdy książka pojawi sie w sprzedaży

Brak ofert. Niedługo mogą się pojawić, zajrzyj tutaj za jakiś czas.

E-booki podobne do "Leksykon prawa konstytucyjnego"