ISBN:9788326489525

Nowe kierunki w organizacji i zarządzaniu. Organizacje, konteksty, procesy zarządzania

Autor: Beata Glinka Monika Kostera

Wydawnictwo: Wolters Kluwer

Stron: 672

Opłacalność: 9.05 zł/100 stron

Autorzy podręcznika prezentują w nim wybrane istotne kierunki i tendencje w naukach o organizacji i zarządzaniu, które są powszechnie znane w Europie i Stanach Zjednoczonych, a z którymi polski czytelnik do tej pory miał ograniczony kontakt.

Głównymi obszarami tematycznymi publikacji są: współczesny kontekst organizowania organizacja w relacjach z otoczeniem, różnorodność świata organizacji metafory i archetypy, społeczne i techniczne elementy organizacji powiązania i ewolucja, współczesne trendy w zarządzaniu teoria i praktyka, badania współczesnych organizacji wybrane metody i ich implikacje.

Wszystkie zawarte w podręczniku rozdziały mają jednolity układ. Otwierają je studia przypadków (w większości pochodzące z oryginalnych badań autorów), które stanowią ilustrację przedstawionych teorii i ułatwiają ich zrozumienie. Każdy rozdział zawiera także listę definicji podstawowych pojęć, a zakończony jest pytaniami, które mogą być wykorzystane w dyskusji na zajęciach.

Podręcznik przeznaczony jest dla studentów studiów II stopnia (magisterskich) nauk ekonomicznych i zarządzania. Może być wykorzystany jako literatura podstawowa do kompletnego kursu składającego się z wykładu i konwersatorium lub ćwiczeń.

Najlepsza cena: IBUK
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.33 zł

Znaleziono 9 ofert ebooków od 60.80 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
63.89 zł ebuczek.pl
mobi epub
63.89 zł ebuczek.pl
epub pdf
  45.59 zł
w programie Nexto Premium
70.66 zł nexto.pl
mobi epub
75.98 zł empik.pl
epub pdf
75.98 zł virtualo.pl
epub pdf
89.00 zł legimi.com
pdf
60.80 zł ibuk.pl
pdf
63.77 zł gandalf.com.pl
pdf
68.40 zł zinamon.pl
pdf
76.00 zł swiatebookow.pl

E-booki podobne do "Nowe kierunki w organizacji i zarządzaniu. Organizacje, konteksty, procesy zarządzania"