ISBN:9788326489525

Nowe kierunki w organizacji i zarządzaniu. Organizacje, konteksty, procesy zarządzania

Autor: Beata Glinka Monika Kostera

Wydawnictwo: Wolters Kluwer

Stron: 672

Opłacalność: 10.74 zł/100 stron

Autorzy podręcznika prezentują w nim wybrane istotne kierunki i tendencje w naukach o organizacji i zarządzaniu, które są powszechnie znane w Europie i Stanach Zjednoczonych, a z którymi polski czytelnik do tej pory miał ograniczony kontakt.

Głównymi obszarami tematycznymi publikacji są: współczesny kontekst organizowania organizacja w relacjach z otoczeniem, różnorodność świata organizacji metafory i archetypy, społeczne i techniczne elementy organizacji powiązania i ewolucja, współczesne trendy w zarządzaniu teoria i praktyka, badania współczesnych organizacji wybrane metody i ich implikacje.

Wszystkie zawarte w podręczniku rozdziały mają jednolity układ. Otwierają je studia przypadków (w większości pochodzące z oryginalnych badań autorów), które stanowią ilustrację przedstawionych teorii i ułatwiają ich zrozumienie. Każdy rozdział zawiera także listę definicji podstawowych pojęć, a zakończony jest pytaniami, które mogą być wykorzystane w dyskusji na zajęciach.

Podręcznik przeznaczony jest dla studentów studiów II stopnia (magisterskich) nauk ekonomicznych i zarządzania. Może być wykorzystany jako literatura podstawowa do kompletnego kursu składającego się z wykładu i konwersatorium lub ćwiczeń.

Najlepsza cena: Świat Ebooków
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.40 zł

Znaleziono 4 ofert ebooków od 72.18 zł

Formaty Cena Księgarnia
epub pdf
  45.59 zł
w programie Nexto Premium
75.98 zł nexto.pl
mobi epub
89.00 zł empik.pl
epub pdf
89.00 zł virtualo.pl
epub
72.18 zł swiatebookow.pl

E-booki podobne do "Nowe kierunki w organizacji i zarządzaniu. Organizacje, konteksty, procesy zarządzania"