Zdarzyło się

Autor: Włodzimierz Kalicki

Wydawnictwo: Agora

Stron: 1178

Opłacalność: 4.75 zł/100 stron

„Zdarzyło się” to książka niezwykła. Włodzimierz Kalicki przez lata tworzył swoją prywatną kronikę dziejów świata, wyszukując na przestrzeni stuleci, a nawet tysiącleci wydarzenia interesujące, przełomowe i dramatyczne – i opisując je tak, jak nikt przed nim tego nie zrobił. Autor tej przedziwnej kroniki wykreował nieistniejący dotychczas gatunek literacki: krótki, gorący reportaż z przeszłości – barwny jak kalejdoskop, wciągający jak kryminał w odcinkach.
„Zdarzyło się” to podróż przez epoki i kontynenty – od czasów starożytnych bitew poprzez głośne zamachy i katastrofy po upadki reżimów końca dwudziestego stulecia. Ten zbiór fascynujących opowieści składa się na niepowtarzalny kalendarz wszech czasów. Można go otwierać na bieżącej – lub zupełnie przypadkowej – dacie, czytać od początku do końca, odnajdować w indeksie poszukiwanego bohatera. Efekt jest ten sam – od lektury nie można się oderwać.
Zebrane w jednym tomie teksty uświadamiają, jak pasjonująca i bliska nam może być historia. Trzeba tylko umieć ją opowiedzieć.

Najlepsza cena: Publio
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.30 zł

Znaleziono 10 ofert ebooków od 55,92

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
55,92 zł publio.pl
mobi epub
58,47 zł gandalf.com.pl
mobi epub
59,41 zł empik.pl
mobi epub
69,89 zł ibuk.pl
mobi epub
69,89 zł ravelo.pl
mobi epub
69,90 zł virtualo.pl
mobi epub
69,90 zł legimi.com
mobi epub
70,00 zł swiatksiazki.pl
mobi epub
69,60 zł
(z kodem prom.)
79,60 zł woblink.pl
mobi
69,90 zł zinamon.pl
epub
69,90 zł zinamon.pl

Włodzimierz Kalicki - inne e-booki

E-booki podobne do "Zdarzyło się"