O, choroba

Autor: Boguś Janiszewski

Wydawnictwo: Agora

Najniższa cena z poprzednich 30 dni: 35.00 zł.

Oszczędzasz: 0%

O, choroba! Jak tu pisać książkę dla dzieci o raku? Normalnie. Lekko, empatycznie i merytorycznie!

O książce „O, choroba”; autor: Boguś Janiszewski; ilustrator: Max Skorwider; wydawnictwo Agora [ebook do pobrania w formacie pdf]:

- Książka cegiełka na rzecz dzieci z chorobą nowotworową.
- Ebook (format pdf) napisany i narysowany przez specjalistów od wyjaśniania, jak działa świat – Bogusia Janiszewskiego i Maxa Skorwidera – wciąga jak prawdziwa przygodówa, a przede wszystkim pozwala oswoić strach przed chorobą i związane z nią trudne emocje.
- Dochód ze sprzedaży ebooka „O, choroba” wspiera działania Fundacji ISKIERKA, która opiekuje się dziećmi z chorobą nowotworową i ich rodzinami.

Adela ma 12 lat, psa Pusię, brata Olka i uwielbia taniec. I wszystko byłoby świetnie, gdyby nie to, że pewnego dnia pojawia się u niej dziwna starsza pani o imieniu Choroba. To za jej sprawą Adeli przestaje smakować kakao, dziewczynka ma coraz mniej sił, a wreszcie po serii badań słyszy to okropne słowo na R…

„O, Choroba” to książka cegiełka na rzecz dzieci z chorobą nowotworową, którą charytatywnie stworzyli specjaliści od wyjaśniania, jak działa świat – Boguś Janiszewski i Max Skorwider.
Powstała we współpracy z psychologami, pacjentami, lekarzami. Nie tylko łamie tabu, ale też pomaga przepracować trudne emocje: pacjentom, rodzicom, bliskim. A przede wszystkim wciąga jak prawdziwa przygodówka!

Partnerzy:
Voxel
SorDrew
Amgen
AnBud
Software House
Exorigo Upos

Najlepsza cena: Publio
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.19 zł

Znaleziono 1 ofert ebooków od 35.00 zł

Formaty Cena Księgarnia
pdf
35.00 zł publio.pl

Boguś Janiszewski - inne e-booki

E-booki podobne do "O, choroba"