Temat: nadzieja

Znaleziono: 251 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 21.64zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2019-06-06
  Nie zawsze jesteśmy świadomi tego, jak wielki wpływ na bieg historii mogą mieć drobne zdarzenia i nasze jednostkowe postawy. Zmiana rodzi się długo, ale czasem wystarczy iskra, by dokonała się w jednej chwili. Książka jest kroniką takich... (więcej)
 • od 27.89zobacz oferty z 9 księgarni - premiera: 2022-03-23
  Wielki powrót laureata Nagrody Bookera, autora Ścieżek Północy. Piękno ginącego świata, rozpacz, miłość i nadzieja. Życie i śmierć. Anna renomowana architektka z Sydney, Terzo zamożny i pozbawiony skrupułów biznesmen oraz... (więcej)
 • od 32.07 zł Brak ofert - premiera: 2018-09-19
  Wielka i wspaniała powieść, która rozwija się w cudowny dywan życia, utkany z materii i kolorów, które znajdujemy, gubimy i mamy nadzieję ponownie odnaleźć. Moja mama, panie Elahi, zadawała sobie pytanie, dokąd odchodzą parasolki.... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 31.40 zobacz oferty z 9 księgarni - premiera: 2023-02-22
  Witajcie w zaświatach! Jak tam jest? Może właśnie tak… Gdzieś między światami znajduje się studio fotograficzne, do którego ludzie trafiają po śmierci. Zanim jednak odejdą w dalszą drogę, czeka ich ostatnie zadanie. Otrzymują stos... (więcej)
 • od 25.50 zł Brak ofert - premiera: 2017-04-19
  Poruszająca powieść o przezwyciężaniu straty i samotności, oraz o tym, co w człowieku jest niezmienne. Ale przede wszystkim to wielka historia miłosna. Jules i jego rodzeństwo Marty i Liz bardzo różnią się od siebie. Wydaje się,... (więcej)
 • od 31.99 zł Brak ofert - premiera: 2018-11-26
  Kolejna książka autora świetnie przyjętej w Polsce powieści Tamte dni, tamte noce, na podstawie której powstał film nagrodzony Oscarem! Mężczyzna przed trzydziestką udaje się na przyjęcie bożonarodzeniowe na Manhattanie. Poznaje tam... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 17.90 zobacz oferty z 9 księgarni - premiera: 2018-11-14
  Opowieść wigilijna, która wniesie wiele radości do naszych domów. Już ponad pół miliona czytelników znalazło w niej swój balsam dla duszy! Gdzieś na południu Alabamy, w najdalszym zakątku tego stanu, nad brzegami rzeki wolno... (więcej)
 • Siôn jest zbyt mały, żeby pamiętać, jak wyglądało sztuczne światło, ale jego matka Rowenna ma doskonałą pamięć: jej codzienność nie różniła się niczym od życia innych mieszkańców sennego walijskiego miasteczka. Pewnego dnia,... (więcej)
 • -20% Godziny
  od 21.47zobacz oferty z 9 księgarni - premiera: 2016-10-26
  Bestseller, który zdobył w 1999 roku Nagrodę Pulitzera i PEN/Faulkner Award. Godziny to głęboko poruszająca, przepełniona namiętnościami powieść inspirowana życiem i twórczością Virginii Woolf. Michael Cunningham umieścił jej... (więcej)
 • od 24.91 zł Brak ofert - premiera: 2017-11-07
  W całej literaturze kanadyjskiej trudno o bardziej szczerą i odważną próbę uchwycenia prawdy ostatecznej. „Books in Canada” W tej modlitewnej, enigmatycznej, roztętnionej prozie poetyckiej Cohen prowadzi nas przez znajomy krajobraz... (więcej)
 • od 21.51zobacz oferty z 9 księgarni - premiera: 2020-10-26
  Kornel Filipowicz wrócił do pisania poezji w latach osiemdziesiątych, ale sam nie chciał nazywać tych utworów wierszami, wolał traktować jej jako prozę wierszowaną. „Niewola” ożyła w ostatnim czasie, krążyła po internecie.... (więcej)
 • od 29.90 zł Brak ofert
  Szczera opowieść o miłości, cierpieniu, heroizmie, honorze i nadziei. Michael i Jolene  Zarkades, małżeństwo z  dwunastoletnim stażem, przechodzi głęboki kryzys. Jednak życie toczy się dalej i nic nie zwalnia małżonków z... (więcej)
 • od 37.90zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2020-05-12
  Tomasza Birdseya, poważnie chorego na schizofrenię, zamknięto w Zakładzie Psychiatrii Sądowej Hath o niezwykle surowym rygorze. Jego bliźniaczy brat, Dominik, czyni usilne starania o wypisanie Tomka ze szpitala. Dramat Dominika jest tym... (więcej)
 • Nieznane teksty ks. Józefa Tischnera, które pokazują, że świat może być lepszy niż myślisz.Świat jest trudny, mamy za sobą bolesną historię, a przed sobą niepewną przyszłość. Tym, co nas może przeprowadzić między jednym a... (więcej)
 • od 25.13 zł Brak ofert
  — Dlaczego one płaczą? Annie zastanowiła się przez chwilę. — Ponieważ wiedzą. — Co wiedzą? — zapytałem. Spojrzała na mnie, jak gdyby to było zupełnie oczywiste… Po śmierci ukochanej... (więcej)
 • od 31.99 zł Brak ofert - premiera: 2015-11-04
  Każda rodzina myśli, że jest wyjątkowa. I może ma rację. „To był piękny, letni dzień…” – w ten sposób Abby Whitshank zawsze zaczyna opowieść o tym, jak ona i Red zakochali się w sobie pewnego lipcowego dnia w 1959 roku.... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 26.95 zobacz oferty z 9 księgarni - premiera: 2015-12-14
  W dzisiejszych czasach narasta poczucie kruchości cywilizacji jako takich. Przeróżne wydarzenia na całym świecie – ataki terrorystyczne, gwałtowne przewroty społeczne, a nawet klęski żywiołowe – budzą w nas... (więcej)
 • od 32.00 zł Brak ofert - premiera: 2017-05-17
  Autorka prowadzi swoich bohaterów inteligentnie i z uczuciem”. El País Co może się przydarzyć mieszkańcom wielkomiejskiej dzielnicy w trudnych czasach? Jak żyje się w oku cyklonu parom, osobom samotnym, rodzicom i dzieciom, młodym i... (więcej)
 • Pan Alojzy, sympatyczny właściciel małej księgarenki przy ul. Wiśniowej, postanawia zamknąć swój sklepik z książkami. Prowadził go przez prawie pół wieku, ale jest coraz starszy, brakuje mu sił. Chciałby odpocząć i wreszcie... (więcej)
 • od 26.43zobacz oferty z 9 księgarni - premiera: 2020-10-28
  Katarzyna, Marcin, Anna, Aleksy i Fabian, Borys – z pozoru nie łączy ich nic. Mijają się, kupując kwiaty w okolicznej kwiaciarni, zajadając kanapki w pobliskim barze i zamawiając espresso w kameralnej kawiarni. Mimo że każdy z nich ma... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 23.99 zobacz oferty z 7 księgarni - premiera: 2020-06-17
  Agnieszka Jucewicz i Tomasz Kwaśniewski rozmawiają z psychologami, psychoterapeutami, a nawet z dwoma filozofami o tym, co się dzieje z naszymi uczuciami i relacjami. Podpowiadają też sposoby na to, jak poradzić sobie z emocjonalnymi... (więcej)
 • -20% Koliber
  od 31.80zobacz oferty z 9 księgarni - premiera: 2022-10-12
  Koliber to medytacja na temat życia. Opowieść o szczęściu, miłości, cierpieniu, stracie i nadziei Życie Marca Carrery jest zwykłe i niezwykłe zarazem. Mężczyzna doświadcza dramatycznych zbiegów okoliczności, którym towarzyszą... (więcej)
 • od 29.00 zł Brak ofert - premiera: 2019-07-17
  Niezapomniana historia miłosna, która pokazuje, że nawet w najtrudniejszych okolicznościach jest miejsce na chwile radości Piękna i pełna mocy powieść o przetrwaniu Młoda, piękna i zdolna Margaret właśnie skończyła studia i... (więcej)
 • od 22.90zobacz oferty z 13 księgarni - premiera: 2021-09-15
  Więzień obozu w Auschwitz opowiada, jak odnalazł w życiu wdzięczność, dobroć i nadzieję. Jest to historia jego życia. Momentami bywa ona przygnębiająca, dużo w niej smutku, żalu i bólu. Jednak koniec końców jest w niej... (więcej)
 • od 19.99zobacz oferty z 8 księgarni - premiera: 2017-03-23
  Dlaczego Bóg odgrywa tak ważną rolę w życiu człowieka? Jak pojąć Jego istotę i zrozumieć miłość do nas? W jaki sposób pogłębiać swoją duchowość i nawiązać relację z Bogiem? Czy prawdziwe zjednoczenie ze Stwórcą jest... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: