ISBN:9788328092211

Ślicznotka doktora Josefa

Autor: Zyta Rudzka

Wydawnictwo: WAB

Oszczędzasz: 15%

Bez śmierci życie byłoby takie niepoważne…

Kiedy po raz pierwszy stanęła przed doktorem Josefem, Czechna miała 12 lat. Dziś jest pensjonariuszką domu starców i podkreśla, jak bardzo obozowego lekarza fascynowała jej uroda. „Nawet pan nie wie, kto przed panem siedzi” – mówi do jednego z rozmówców: „Siedzi przed panem, drogi kolego, Miss Auschwitz”.

Ebook „Ślicznotka doktora Josefa” (formaty epub i kindle mobi) to opowieść o tym, jak przerabiamy koszmarne doświadczenia na prywatne mitologie, by przetrwać, a nawet poczuć się wyjątkowo. A także o heroizmie starości.

O Autorce:
Zyta Rudzka (ur. 10 października 1964 w Warszawie) – pisarka, scenarzystka filmów o sztuce, psycholog, absolwentka Wydziału Psychologii Akademii Teologii Katolickiej (1991).
Debiutowała jako poetka. Laureatka wielu nagród, m.in.: Europejskiej Nagrody Radia Deutsche Welle, Nagrody im. Jarosława Iwaszkiewicza, Nagrody im. Stanisława Piętaka, Nagrody Literackiej Gdynia.
Książki Zyty Rudzkiej zostały przetłumaczone na języki: niemiecki, rosyjski, francuski, czeski, włoski, angielski, chorwacki i japoński.

Powieści Zyty Rudzkiej dostępne w Publio.pl:
- „Krótka wymiana ognia” (ebook w formacie epub i kindle mobi oraz audiobook w formacie mp3),
- „Tkanki miękkie” (ebook w formacie epub i kindle mobi oraz audiobook w formacie mp3).

Jak przeczytać powieść „Ślicznotka doktora Josefa”; autor: Zyta Rudzka; wydawca: W.A.B. [ebook do pobrania w formacie epub i kindle mobi]?
Książkę przeczytasz wygodnie w aplikacji mobilnej Publio, a także na czytnikach Kindle, inkBOOK, PocketBook, Onyx itp., na komputerze, telefonie i tablecie.
Przed zakupem możesz zapoznać się z darmowym fragmentem ebooka.

Najlepsza cena: eBookpoint
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.19 zł

Znaleziono 5 ofert ebooków od 29.64 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
od 26.68 zł
(dla stałych klientów)
29.64 zł ebookpoint.pl
mobi epub
29.74 zł ibuk.pl
mobi epub
34.99 zł empik.pl
mobi epub
34.99 zł publio.pl
mobi epub
34.99 zł virtualo.pl

Zyta Rudzka - inne e-booki

E-booki podobne do "Ślicznotka doktora Josefa"