ISBN:9788328702790

Wikingowie. Wilcze dziedzictwo

Autor: Radosław Lewandowski

Wydawnictwo: Akurat

Stron: 308

Opłacalność: 6.21 zł/100 stron

Oszczędzasz: 40%

Pierwszy tom dobrze zapowiadającej się trylogii historyczno-przygodowej, której akcja rozgrywa się w Europie X wieku naszej ery, a jej głównymi bohaterami są legendarni Wikingowie – nieustraszeni nordyccy wojownicy, którzy z ubogiej i mało żyznej ojczystej ziemi, wyruszają na łupieżcze wyprawy za morza.

Szwedzi, Norwegowie i Duńczycy od lat toczyli między sobą krwawe wojny o ziemię, bogactwa i honor, ale ambicje Wikingów sięgały daleko poza granice skutej lodem Skandynawii. Choć ich rodzinny kraj już spływał krwią, wojownicy z surowej Północy nie cofnęli się przed zuchwałymi wyprawami do Ameryki Północnej i na Półwysep Iberyjski, gdzie rzucili wyzwanie chrześcijańskiemu królestwu Leónu i muzułmańskiemu Emiratowi Kordoby. Wilcze dziedzictwo to opowieść o honorze, walce o władzę i bogactwa, której nieobce są intrygi i skryte zabójstwa, przymierza i zdrady. To też historia zapomnianego ludu, jego marzeń i namiętności.

Pasjonująca, trzymająca w napięciu akcja dostarcza nam opisów bliższych i dalszych bitew lądowych i morskich, spektakularnych zwycięstw i dotkliwych klęsk, ale także tajemnych grot wypełnionych nieprzebranymi skarbami, gorących miłości i młodzieńczych fascynacji.

Odwaga, szaleńcza brawura i ciągle niezaspokojona żądza władzy, chciwość i bezwzględność, ciekawość świata i chęć podporządkowania go sobie – w tej książce jest wszystko, co składa się na legendę Wikingów, a także dużo więcej: opowiedziane ze swadą ludzkie losy, historie o miłości i nienawiści, dzieje wielkich przyjaźni i nikczemnych zdrad.

„Wilcze dziedzictwo” to wartka akcja, kopalnia doskonale udokumentowanej wiedzy o dawnych czasach, galeria niezwykłych, zapadających w pamięć postaci i rewelacyjna rozrywka dla wszystkich miłośników pisanej z rozmachem i fantazją literatury przygodowej.

 

Najlepsza cena: Woblink
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.17 zł

Znaleziono 14 ofert ebooków od 19.14 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
19.14 zł woblink.pl
mobi epub
19.90 zł empik.pl
mobi epub
22.33 zł inverso.pl
mobi epub
od 21.54 zł
(dla stałych klientów)
23.93 zł ebookpoint.pl
mobi epub
25.39 zł ebuczek.pl
mobi epub
26.19 zł gandalf.com.pl
mobi epub
28.71 zł ibuk.pl
mobi epub
29.00 zł swiatksiazki.pl
mobi epub
  19.14 zł
w programie Nexto Premium
29.67 zł nexto.pl
mobi epub
od 6.99 zł
(w abonamencie)
31.89 zł legimi.com
mobi epub
31.89 zł publio.pl
mobi epub
31.90 zł swiatebookow.pl
mobi epub
31.90 zł virtualo.pl
mobi
28.70 zł zinamon.pl
epub
28.70 zł zinamon.pl

Radosław Lewandowski - inne e-booki

E-booki podobne do "Wikingowie. Wilcze dziedzictwo"