Przyciągnij Miłość. Cudowne Związki - coaching relacji

Autor: Agnieszka Przybysz

Wydawnictwo:

Stron: 108

Opłacalność: 16.23 zł/100 stron

Oszczędzasz: 11%

Przyciągnij Miłość Cudowne Związki; coaching relacji: Agnieszka Przybysz pionierka coachingu, ekspert relacji. Odkryj tajniki miłości i wspaniałych relacji. Dedykowane dla par.

Przyciągnij miłość to bestseller- pierwszy całkowicie polski przewodnik budowania relacji. Znakomicie się sprawdził on w przypadku wszystkich Polek i Polaków, którzy zastosowali go w swoim życiu.

Jest owocem długoletniego doświadczenia autorki w prowadzeniu coachingu budowania relacji w Polsce. Teraz wiedza i doświadczenie, które Agnieszka Przybysz osiągnęła w swojej pracy jako profesjonalny coach i ekspert relacji, z największym doświadczeniem w kraju, są przedstawione w książce Przyciągnij miłość. Poparte wieloma opiniami zadowolonych czytelników.

Od dziś Ty możesz korzystać z technik i narzędzi przekazywanych przez Agnieszkę i zbudować cudowne związki i upragnione relacje z ludźmi. W odróżnieniu od innych tego typu książek spotkanie z Przyciągnij miłość nie kończy się wraz z jej przeczytaniem.

Wraz z książką otrzymasz dostęp gratis do serii edukacyjnej na wideo i Sekret Kobiety i Mężczyzny narzędzie pomocne w poznaniu wzajemnych potrzeb w związku (zachowaj numer zamówienia). Więcej o autorce www.agnieszkaprzybysz.com

Najlepsza cena: Świat Ebooków
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.12 zł

Znaleziono 6 ofert ebooków od 17,53

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
17,53 zł swiatebookow.pl
mobi epub
17,73 zł ravelo.pl
mobi epub
  11,82 zł
w programie Nexto Premium
18,72 zł nexto.pl
mobi epub
19,70 zł litres.pl
mobi epub
19,70 zł ibuk.pl
mobi
17,70 zł zinamon.pl
epub
17,70 zł zinamon.pl

Agnieszka Przybysz - inne e-booki

E-booki podobne do "Przyciągnij Miłość. Cudowne Związki - coaching relacji"