Przyciągnij Miłość. Cudowne Związki - coaching relacji

Autor: Agnieszka Przybysz

Wydawnictwo:

Stron: 108

Opłacalność: 16.39 zł/100 stron

Oszczędzasz: 10%

Przyciągnij Miłość Cudowne Związki; coaching relacji: Agnieszka Przybysz pionierka coachingu, ekspert relacji. Odkryj tajniki miłości i wspaniałych relacji. Dedykowane dla par.

Przyciągnij miłość to bestseller- pierwszy całkowicie polski przewodnik budowania relacji. Znakomicie się sprawdził on w przypadku wszystkich Polek i Polaków, którzy zastosowali go w swoim życiu.

Jest owocem długoletniego doświadczenia autorki w prowadzeniu coachingu budowania relacji w Polsce. Teraz wiedza i doświadczenie, które Agnieszka Przybysz osiągnęła w swojej pracy jako profesjonalny coach i ekspert relacji, z największym doświadczeniem w kraju, są przedstawione w książce Przyciągnij miłość. Poparte wieloma opiniami zadowolonych czytelników.

Od dziś Ty możesz korzystać z technik i narzędzi przekazywanych przez Agnieszkę i zbudować cudowne związki i upragnione relacje z ludźmi. W odróżnieniu od innych tego typu książek spotkanie z Przyciągnij miłość nie kończy się wraz z jej przeczytaniem.

Wraz z książką otrzymasz dostęp gratis do serii edukacyjnej na wideo i Sekret Kobiety i Mężczyzny narzędzie pomocne w poznaniu wzajemnych potrzeb w związku (zachowaj numer zamówienia). Więcej o autorce www.agnieszkaprzybysz.com

Najlepsza cena: Zinamon
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.12 zł

Znaleziono 5 ofert ebooków od 17,70

DRM? Formaty Cena Księgarnia
bez DRM mobi epub
17,73 zł ravelo.pl
bez DRM mobi epub
  11,82 zł
w programie Nexto Premium
18,72 zł nexto.pl
bez DRM mobi epub
18,72 zł ibuk.pl
bez DRM mobi epub
19,70 zł swiatebookow.pl
bez DRM mobi
17,70 zł zinamon.pl
bez DRM epub
17,70 zł zinamon.pl

E-booki podobne do "Przyciągnij Miłość. Cudowne Związki - coaching relacji"