ISBN:9788362180882

Badania rynku

Autor: Dietmar Pfaff

Wydawnictwo: BC Edukacja

Stron: 184

Opłacalność: 7.02 zł/100 stron

Oszczędzasz: 35%

Poradnik dla wszystkich, którzy chcą wzbogacać kompetencje zawodowe oraz zadbać o komfort pracy i sukces swojego przedsiębiorstwa.
Aby osiągnąć sukces marketingowy, konieczny jest regularny dostęp do informacji o rynku i oczekiwaniach grup docelowych. Doświadczony doradca biznesowy Dietmar Pfaff w swoim nowoczesnym poradniku krok po kroku przeprowadza nas przez ten proces i omawia szczegółowo każdą z jego faz.
W pierwszej części publikacji pomaga nam zdefiniować główny problem badawczy, określić cele, przygotować plan badań i wybrać właściwą grupę docelową. Następnie zapoznaje nas z etapem gromadzenia danych, wskazuje też metody ich pozyskiwania i analizy. Doradza wreszcie, jak prawidłowo zaprezentować wyniki badania i wykorzystać je do podjęcia korzystnej decyzji marketingowej. W ostatniej części prezentuje szereg praktycznych wskazówek, które wykorzystamy w procesie wdrażania zmian.
Autor poradnika nie zasypuje nas zbędnymi informacjami. Swój wywód opiera na trafnie dobranych przykładach, badaniach naukowych oraz własnym doświadczeniu zawodowym.
Wszystko to sprawia, że „Badania rynku” to nie tylko doskonałe kompendium wiedzy, lecz także przewodnik po świecie biznesu, z którego bardzo łatwo się korzysta. To publikacja dla wszystkich, którzy chcą wzbogacać swoje umiejętności oraz zadbać o komfort pracy i sukces swojego przedsiębiorstwa.

Najlepsza cena: Vagabook
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.12 zł

Znaleziono 9 ofert ebooków od 12.91 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
13.23 zł ebuczek.pl
pdf
12.91 zł vagabook.pl
pdf
15.20 zł zinamon.pl
pdf
16.14 zł ibuk.pl
pdf
16.90 zł swiatebookow.pl
pdf
17.09 zł litres.pl
pdf
  11.92 zł
w programie Nexto Premium
18.47 zł nexto.pl
pdf
19.86 zł publio.pl
pdf
19.90 zł woblink.pl

E-booki podobne do "Badania rynku"