ISBN:9788362808175

Przygoda Dorotki i pszczółki Bzum-Bzum

Autor: Mirosław Souczek

Wydawnictwo: O-Press

Stron: 18

Opłacalność: 18.17 zł/100 stron

Drodzy Rodzice,

Przedstawiamy Wam pierwszą z serii bajek edukacyjnych dla Waszych pociech. Opowiada ona o historii pewnej znajomości - małej dziewczynki Dorotki i pszczółki Bzum-Bzum.

Dzieci, a także większość dorosłych, panicznie boi się pszczół. Lęk przed użądleniem sprawia, że często zachowujemy się wobec nich agresywnie – machamy rękami starając się je odgonić, wykonujemy gwałtowne ruchy, uciekamy, staramy się je zabić. Z naszego punktu widzenia są to ruchy obronne. Ale z punktu widzenia pszczół nasze działania mogą, i pewnie są odbierane, jako zagrożenie ich życia. I właśnie wtedy żądlą, w obronie własnego życia. Najgorsze jest to, że zachowujemy się tak w obecności naszych pociech, a dla nich jesteśmy przecież najważniejszym wzorcem do naśladowania. A przecież pszczoły to takie pożyteczne, pracowite i mądre owady.

Mamy nadzieję, że jeśli my i nasze dzieci poznamy trochę lepiej ich życie i pracę , nasze zachowanie i stosunek do tych owadów ulegną zmianie. Tak wiele im przecież zawdzięczamy. O tym właśnie jest nasza bajka.

Najlepsza cena: LitRes
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.12 zł

Znaleziono 6 ofert ebooków od 3.27 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
3.27 zł litres.pl
mobi epub
3.35 zł ibuk.pl
mobi epub
od 3.22 zł
(dla stałych klientów)
3.58 zł ebookpoint.pl
mobi epub
4.02 zł vagabook.pl
mobi epub
  2.51 zł
w programie Nexto Premium
4.19 zł nexto.pl
mobi
4.00 zł zinamon.pl
epub
4.00 zł zinamon.pl

Mirosław Souczek - inne e-booki

E-booki podobne do "Przygoda Dorotki i pszczółki Bzum-Bzum"