ISBN:9788363428624

Wychowanie dziecka - Wychowanie dziecka. Rozdział 5. Wprowadzenie do psychosyntezy

Autor: Ewa Danuta Białek

Wydawnictwo: Instytut Psychosyntezy

Oszczędzasz: 0%

Jest to wznowienie uzupełnionego wydania „Zrównoważonego rozwoju dziecka w świetle nowych wyzwań“ z 2008 roku (Oficyna Wydawnicza IMPULS). Jak pisze Autorka we wstępie: Książka jest hołdem dziecku we mnie, które przez lata przypominało mi, że wszystko co dotyczy mnie jest żywe, obecne, choć głęboko „zakopane“ i wymaga uwagi, a przede wszystkim wyjścia naprzeciw fundamentalnej potrzebie bezwarunkowej miłości i akceptacji jego obecności. Potrzebuje ono bowiem nieustannej troski o harmonijny (zrównoważony) rozwój i wspieranie zdrowia na wszystkich jego poziomach.
Książka jest propozycją skierowaną do twórców programów edukacyjnych dla nauczycieli, także tworzenia edukacji rodziców - wychowania do zdrowia, aby po latach nie trzeba było terapii w wielu sferach życia, tym samym jest częścią całożyciowej edukacji.
Oby starczyło nam wyobraźni i cierpliwości na ten nieustanny kontakt z fundamentalnym fragmentem nas samych, korzeniami naszej historii, dla budowania harmonii w sobie, dziecku, rodzinie i świecie.
Najlepsza cena: Ebuczek
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.23 zł

Znaleziono 4 ofert ebooków od 41.90 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub pdf
42.00 zł gandalf.com.pl
mobi epub pdf
od 8.60 zł
(dostęp online)
62.00 zł ibuk.pl
pdf
41.90 zł ebuczek.pl
mobi
55.80 zł zinamon.pl
epub
55.80 zł zinamon.pl
pdf
55.80 zł zinamon.pl

Ewa Danuta Białek - inne e-booki

E-booki podobne do "Wychowanie dziecka - Wychowanie dziecka. Rozdział 5. Wprowadzenie do psychosyntezy"