16 typów osobowości w pigułce

Autor: Opracowanie zbiorowe

Wydawnictwo: Logos Media

Stron: 41

Poznaj niezależnego i błyskotliwego stratega, twórczego i wrażliwego mentora oraz optymistycznego i ciepłego doradcę. Poznaj artystę, logika, entuzjastę, prezentera… Dowiedz się, czym wyróżniają się poszczególne typy osobowości, i sprawdź, czy rozpoznasz wśród nich swoich znajomych i bliskich. Czy rozpoznasz wśród nich siebie?

Książka ta jest wprowadzeniem do typologii osobowości ID16. Dzięki niej poznasz profile poszczególnych typów osobowości i dowiesz się, jaki procent populacji stanowią.

Typologie osobowości odwołujące się do teorii Carla Gustava Junga (do których należy ID16) są narzędziem powszechnie stosowanym w praktyce pedagogicznej, coachingu, zarządzaniu zasobami ludzkimi oraz poradnictwie zawodowym i małżeńskim. Stanowią one również podstawę wielu programów wspierających rozwój osobisty i doskonalących relacje międzyludzkie. Jungowskie testy osobowości stały się standardowym narzędziem stosowanym przez większość globalnych przedsiębiorstw w procesie rekrutacji oraz w rozwoju zawodowym.

Najlepsza cena: koobe
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.12 zł

Znaleziono 5 ofert ebooków od 0.00 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub pdf
0.00 zł ebookpoint.pl
mobi epub pdf
2.99 zł virtualo.pl
mobi epub pdf
2.99 zł legimi.com
mobi epub pdf
3.22 zł gandalf.com.pl
mobi epub
4.43 zł empik.pl

Opracowanie zbiorowe - inne e-booki

E-booki podobne do "16 typów osobowości w pigułce"