ISBN:9788363837563

16 typów osobowości w pigułce

Autor: Opracowanie zbiorowe

Wydawnictwo: Logos Media

Stron: 41

Poznaj niezależnego i błyskotliwego stratega, twórczego i wrażliwego mentora oraz optymistycznego i ciepłego doradcę. Poznaj artystę, logika, entuzjastę, prezentera… Dowiedz się, czym wyróżniają się poszczególne typy osobowości, i sprawdź, czy rozpoznasz wśród nich swoich znajomych i bliskich. Czy rozpoznasz wśród nich siebie?

Książka ta jest wprowadzeniem do typologii osobowości ID16. Dzięki niej poznasz profile poszczególnych typów osobowości i dowiesz się, jaki procent populacji stanowią.

Typologie osobowości odwołujące się do teorii Carla Gustava Junga (do których należy ID16) są narzędziem powszechnie stosowanym w praktyce pedagogicznej, coachingu, zarządzaniu zasobami ludzkimi oraz poradnictwie zawodowym i małżeńskim. Stanowią one również podstawę wielu programów wspierających rozwój osobisty i doskonalących relacje międzyludzkie. Jungowskie testy osobowości stały się standardowym narzędziem stosowanym przez większość globalnych przedsiębiorstw w procesie rekrutacji oraz w rozwoju zawodowym.

Najlepsza cena: koobe
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.12 zł

Znaleziono 6 ofert ebooków od 0.00 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub pdf
0.00 zł ebookpoint.pl
mobi epub pdf
  1.79 zł
w programie Nexto Premium
2.78 zł nexto.pl
mobi epub pdf
2.81 zł gandalf.com.pl
mobi epub pdf
2.99 zł virtualo.pl
mobi epub
0.00 zł woblink.pl
mobi epub
4.43 zł empik.pl

Opracowanie zbiorowe - inne e-booki

E-booki podobne do "16 typów osobowości w pigułce"